Майдан / Статті  

додано: 19-07-2002
Наталка ЛЕБІДЬ: Після 0,04 відсотка - 0,06 - це вже прогрес!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1027099943.html

Після 0,04 відсотка - 0,06 - це вже прогрес!

Оповідка дитячого письменника В. Носова "Бобик в гостях у Барбоса" про двох приятелів-псів, які страшенно свинячили в домі господаря одного з них, поки той був відсутній постійно спливала в пам’яті, коли на одній з прес-конференцій, якими Едуард Коваленко (з псевдоУНА) замордував УНІАН, той розмахував перед носами і очами журналістів вкраденою ним за відсутності Андрія Шкіля печаткою партії і доводив у такий спосіб, що він і є справжній лідер УНА-УНСО.

Якщо казкові Бобики-Барбоси лише тільки їли дідусеву ковбасу та приміряли дідусеві капелюхи і краватки, то наші "герої" (множина означає долучення до Коваленка пари Карпюк-Тима) ще й на вибори сходили. І, як відомо, програли їх ще ганебніше, ніж всілякі КПУ(оновлені) та прогресивні соціалісти. Карпюк-Тима, мабуть, все-таки, розумніші за Коваленка, бо їм ганьби вистачило. Але тільки не Едуарду, якого знову чорт поніс на ту саму галеру. Вінницький округ №18 подарував йому на довиборах в парламент 66 голосів "за", що складає 0,06 відсотка від загальної кількості виборців. Це наймізерніший результат поміж восьми учасників виборчих перегонів. Останнє місце в списку - "осляча лава" - по праву належить Коваленку. З чим його і вітаємо.

Стоячи в "Загребі" перед кліткою, Карпюк пояснював за Коваленка, що участь у виборах останнього - це лише фарс, який потрібен для того, аби зняти за кілька днів до голосування свою кандидатуру і "наварити" на цьому якусь копійку для в’язнів. Але, як завжди, все що говориться цією трійцею, є суцільна брехня. Коваленко і не думав "зніматися", мабуть, депутатські лаври Шкіля йому не давали спокою. Та, як говорили старі добрі греки, "що дозволено Юпітеру, те не дозволено бику".

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1027099943.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua