Майдан / Статті  

додано: 08-09-2002
Політичні в"язні Лук"янівського СІЗО: Звернення До лідерів опозиції

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1031440335.html

Звернення
Політичних в"язнів Лук"янівського СІЗО
До лідерів опозиції В. Ющенка, Ю. Тимошенко, О. Мороза та П. Симоненка

Співвітчизники!

Осінь 2002 року є моментом істини для України. За умов соціальної і економічної кризи, продовження політики на згортання демократії, позбавлення громадян конституційних прав і свобод ви зобов"язані виправдати довір"я українського народу та стати на захист національних інтересів незалежної нашої держави і майбутнього її громадян. Збанкрутілий Кучма та його команда боїться вашої єдності, скоординованих дій, боїться вашої мужності і готовності боротися до перемоги - перемоги правового суспільства над беззаконням, Конституції над корупцією, Європи над Азією, майбутнього над минулим. Виборців не цікавлять сьогодні розбіжності у ваших економічних програмах чи ідеології. Перед загрозою суспільної і державної катастрофи ви повинні, об"єднавшись, стати реальною силою і виконати перед українським народом свій громадянський обов"язок - відправити у відставку Кучму і його кримінально-олігархічне оточення.

9 березня 2001 року, у результаті провокації, спланованої у кабінетах адміністрації Президента Кучми ми були заарештовані. Півтора року за гратами - бо боролися з антинародним режимом, за те, що відмовились зрадити вас. Влада готує нові провокації, будуть задіяні потужні PR-технології, прокуратура, суди проробляють варіанти кримінальних справ, а силові структури, репресивний апарат Кучми - проводять навчання та інструктажі в очікування команди "фас".

Вам буде важко, але дай Боже сили волі, мужності і віри у серцях. На вас лежить відповідальність за майбутнє України. Повстаньте і боріться! За вашу і нашу перемогу!

Підписано на судовому засіданні у Києві, в кінотеатрі "Загреб". 03.09.02.
І. Мазур, О.Бойко, С.Гальчик, С.Самофалов, В.Назар, В.Мирончук, О.Бурячок, Р.Зайченко, А.Косенко, В.Павлюк

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1031440335.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua