Майдан / Статті  

додано: 12-09-2002
ГКО "За Правду!": Розшукуються п’ять автобусів з провокаторами-агітаторами.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1031861299.html

Wanted! Розшукуються п’ять автобусів з провокаторами-агітаторами. Або містична драма з початком у Києві і закінченням на Галичині.

11 вересня, о 22.00, у Києві від метро “Шулявська” від’їхали п’ять автобусів, пасажири яких ніби-то мають здійснити ніби-то агітаційне турне західними областями. Дивними, навіть містичними є обставини цього заходу.

Преамбула: активісти київського осередку ГКО “За Правду!” отримують запрошення взяти участь в агітаційній поїздці Хмельниччиною та Галичиною, організатором було названо “Батьківщину”.

Дія перша (і остання): містичні події коло метро “Шулявська”. Прибувши туди, представники ГКО “За Правду!” побачили п’ять автобусів, заповнених дивними пасажирами типу “жлоб”, “гопота” та інші споріднені види, які не сумісні з образом політагітатора.

Все було просякнуте містикою.

По-перше, згадані особи, які мали підіймати громадську свідомість Західної України, виявили повне незнання української мови.

По-друге, на питання, від імені якої організації вони вирушають у подорож, вони довго радились поміж собою і відповіли (мовою оригіналу): “От этой, от Нашей Украины». На уточнююче запитання (що ж це власне і чия Україна), відповідь була просто езотеричною:” это там, где Омельченко”.

По-третє, у штабі “Батьківщини”, куди подзвонили стурбовані й ображені заправдівці, здивовано й щиро запевнили, що “Батьківщина” не організовувала цей захід.

І остання, наймістичніша обставина: в районі метро “Шулявська”, де зазвичай міліціонерів вдвічі більше, ніж людей, не було видно жодної особи в погонах.

Виходячи з цього київський осередок ГКО “За Правду!” доходить висновку, що ця поїздка містичних автобусів є провокацією, яка напередодні акції “Повстань, Україно!” має відвернути симпатії від Юлії Тимошенко та опозиції загалом поміж політично активних галичан. Не важко уявити, якими будуть агітаційні заходи “київських гостей”. Так само, як 50 років тому влаштовувались провокації проти УПА, так і тепер, тими ж заходами вороги України підривають авторитет опозиції.

Тому ГКО “За Правду!” закликає:

Громадяни, не піддавайтесь на провокації! Злочинна влада вдасться до будь-яких дій, аби ви не долучились до акцій протесту 16 вересня.

Для мешканців західних областей ми повідомляємо деталі про провокаторів. Вони від’їхали з Києва автобусами
403-26 КА (зеленого кольору)
785-77 КЕ (білий)
203-06 КА (білий)
536-02 КН (червоний)
137-50 КН (білий)

Першим містом на їхньому шляху мав стати Хмельницький, далі маршрут пролягатиме на Галичину (деталі не уточнювались).

<b>Громадяни! Закликаємо вас перешкодити цим ганебним гастролям!

Повідомте своїх друзів та знайомих про можливі провокації.
Не вірте тим, хто розігруватиме спектакль, в якому огидні найманці зіграють роль дурних зажерливих слуг підступної мільйонерки.

Якщо у вас виникатимуть сумніви щодо проведення масових заходів, якщо ви запідозрите провокацію, негайно повідомте регіональний осередок “Батьківщини”, СПУ, КПУ чи іншої опозиційної партії, якій ви довіряєте.</b>

Київський осередок ГКО “За Правду!”

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1031861299.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua