Майдан / Статті  

додано: 13-09-2002
Об'єднання польських журналістів: Відкритий лист до президента України Леоніда Кучми

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1031943985.html

Президентові України
Леонідові Кучмі


Пане Президенте!

Сьогодні минає друга річниця з дня зникнення Георгія Гонгадзе, українського журналіста. Неоднократно Ви обіцювали, в тому числі і нам - польським журналістам, що справу Гонгадзе буде з’ясовано. Так не сталося. Сьогодні, два роки після тих подій ми надалі не знаємо правди ні про причини, ні прізвищ вбивць. Ця правда потрібна родині Георгія, Україні та міжнародній громадськості.

В цій ситуації просимо і вимагаємо від Вас, Пане президенте, дати згоду на проведення ретельного, незалежного розслідування причин і обставин смерті Георгія Гонгадзе міжнародними організаціями.

Найкращим показником стану суспільства та політичної системи в державі є доля людини. Трагічна доля журналіста Георгія Гонгадзе поставила запитання – чи Україна може бути державою, де верховенство має закон? Чи наступних 10 років в Україні вимірюватимуться вбивствами наступних журналістів? “Успіхами” політичної цензури веденої, як це доказали народні депутати Верховної Ради України, Вашою адміністрацією, повсякденним порушенням прав людини та громадян України?

Правління Об’єднання Польських Журналістів
Голова Кристина Мокросінська

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1031943985.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua