Майдан / Статті  

додано: 18-09-2002
Лікар НЯНИЙ: Леоніду Даниловичу Кучмі. З турботою про здоров’я.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1032381655.html

Тільки глибока турбота про стан здоров’я президента України змушує мене поміняти лікарський молоточок на ручку. Звичайно, хвороба Альцгеймера не смертельна і навіть почесна (нею, наприклад, хворіють такі поважні політики як колишній президент США Рональд Рейган), але все ж таки, все ж таки... Рейгана називають президентом лише тому, що в США є традиція не додавати до посад голів держав після їхнього відходу від влади слово "колишній", а от Кучма продовжує тиснути з силою десь так ньютонів 700 двома сідницями на найкрутіше державне крісло.

Нє, може він і не хворий, а так перепив трохи з румунським колегою. А горілка, як відомо, іноді може наштовхнути на корисну думку. Ну це як наркотики допомагають композиторам писати хеві-метал чи хард-рок.

Так що може й не через склероз забув Папа, що депутати опозиційні сьогодні приходили до нього на переговори, тому закликав їх з Одеси до діалогу з владою за столом переговорів. Тільки не зрозуміло, за стіл взагалі чи за конкретний одеський стіл. Якщо так, то йняти віри не треба, бо широка п’яна душа, побачивши скільки невипитого добра пропадає, може й не таке запропонувати. А на ранок протверезіє та крикне у перерві між відрижкою та гикавкою: “Бля, що це я там вчора сп’яну п****нув?”

А випили таки чимало, бо вже й більшість створювати почав з майбутніми жінками та зеленими (яких ще чомусь звуть синіми). А що ж з ними створиш, окрім дітей (а з зеленими і того не зробиш), бо ж депутатів народних у них як в Кучми совісті.

Ну добре, гарант випив, йому можна, не кожний же рік з головою держави зустрічається. А Довженко з Кононовим куди дивилися? Не могли пояснити йому? Чи думають, що він їх депутатами призначить? Так не ті часи. Це, якби рехверендум тоді, коли убики бігали по Майдану і паплюжили всенародно обраного, інсп..., імплант..., імплемен..., тьху, імплементували.

Промовчали, але, мабуть, згоди не дали, бо в четвер забили стрєлку , в ході якої "буде прийнято ряд важливих рішень".

Але мабуть, поки я писав, Кучма вже протверезів. Бо подивився на себе у дзеркало: "Якщо ми весь час будемо, як 16 вересня, нас у світі боятися будуть". А що було 16 вересня? Невже з Клестілем випили більше ніж з Ілієску?

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1032381655.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua