Майдан / Статті  

додано: 21-09-2002
Moro: Оранжева альтернатива
Вільний Форум

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1032620297.html

Спробую все це перевести в практичну площину (принаймі так мені здається. Може я помиляюсь - я лише людина ;-).

Була в часи соціалізму в європейських соціалістичних країнах така
"оранжева альтернатива".

"На пальцях" - суть заключається в тому : якщо ти не можеш протистояти активно існуючому режиму - то хоча би не приймай участі в його пропогандовій підтримці - будь аполітичним.

Практично для журналістів : не можеш чи боїшся сказати правду - тоді не кажи нічого. І не приймай участі в пропогандових акціях режиму. Хоча би так.

І ще одна, на мій погляд, практична пропозиція, яку подала, здається , Юнона : не купувати, не давати рекламу, ігнорувати ті органи ЗМІ, які б р е ш у т ь, які шкодять поступу України. І розказати про це своїм знайомим, які також могли би підтримати цю ініціативу. Хтось сказав, що це не приносить ефекту? Приносить. Принесе це ефект, просто це треба робити систематично, постійно. Бо має значення н е в і д в о р о т н і с т ь покарання, а це і є свого роду покаранням.

І треба чітко мати список таких органів ЗМІ (він може змінюватися в залежності від ситуації), які потрібно бойкотувати.

От чим вже точно відрізняються журналісти, скажімо, від сміттярів, так це тим, що вони шастають по інтернету, а вже цей форум читають з вірогідністю 100%.

От і треба чітко і ясно сказати(якщо вони такого заслуговують) : панове, нам НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ ваша поведінка.

Гадаю, ефект буде. Бо для кожної людини - від Христа й Магомета до Гітлера і Сталіна ПЕРШОЧЕРГОВЕ значення має те, що про нього думають інші. Навіть і для Будди, попри те, що він є зачинателем буддизму:-)!
Бо всі ми - ЛЮДИ, істоти соціальні, і маємо сенс тільки в товаристві собі подібних.

Отже:

1. Панове журналісти! Ніхто не хоче бути героєм ціною мучеництва, у всіх родини, у всіх кар`єра і т.д. Для кожної людини це - справа власного вибору.
Якщо ви НЕ МОЖЕТЕ сказати те, що би вам дійсно хотілося б, то, принаймі, НЕ ГОВОРІТЬ те, що могло би зашкодити природньому розвитку України. А Україна зараз все-таки прямує до очищення...
2. Панове НЕжурналісти! Бойкотуйте : не купуйте, не давайте рекламу в тих медіа, ігноруйте, бойкотуйте ті медіа, які гальмують проце очищення України. І переконайте своїх знайомих наслідувати ваш приклад.

Накінець зауважу : ми зараз знаходимся в свого роду сингулярності : нормальні політичні закони не працюють, "Смєшалісь в кучу коні, люді..." Націоналісти братаються з комуністами, ліві з правими.... Справа не в Кучмі. В нього, бідаки:-), мабуть в самого вже голова обертом йде. Справа в нас самих. Всю нашу енергію ми маємо зараз на зміну громадської свідомості ЗАГАЛОМ, а не на зняття персонально "Кучми Л.Д, такого-то року народження.." і т.п. (Я тут не кажу про лозунги).

Тільки зміна масової свідомості загалом гарантуватиме нації те, що при потребі вона змістить Кучму, або не змістить Кучму - рівно так, як це буде потрібно.

Гасло "Кучму - геть!" - воно, певним чином, застаріле. Мало цього гасла, мало!

На часі гасло "Нова Україна"! - багата, справедлива, досконаліша!

І з позицій саме цього гасла треба оцінювати президента Кучму : що зробив він, і що він не зробив, потрібен він зараз нації чи ні.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1032620297.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua