Майдан / Статті  

додано: 25-09-2002
фракції КПУ, СПУ, БЮТ: Заява з приводу торгівлі зброєю

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1032941596.html

ЗАЯВА
фракцій Комуністичної партії України,
Соціалістичної партії України
та фракції Блоку Юлії Тимошенко

З приводу підтвердження офіційними органами зарубіжних країн факту забороненої торгівлі зброєю з України


Державні органи та інформаційні агентства США, Великобританії та інших країн офіційно визнали факт порушення Україною санкцій ООН про заборону торгівлі зброєю та спеціальними технологіями і матеріалами з певними країнами.

Сталося те, що передбачалося, всупереч брехливим запевненням з боку вищого керівництва нашої держави. Не можна сховати шила в мішку, не можна брехнею перекрити істину. Вона ж для України прикра: цілком можливі санкції щодо держави з боку міжнародного співтовариства. Це може означати блокування всіх економічних контактів, введення ембарго, розірвання дипломатичних стосунків та інші санкції з катастрофічними наслідками для суспільства та держави.

Ми, представники опозиції, категорично протестуємо проти утискування інтересів України. Водночас, ми розуміємо правомірність притягнення до відповідальності конкретних посадовців в Україні, найперше, президента Л. Кучми, за згоди і під патронатом якого здійснювалось брутальне порушення міжнародних актів, чинність яких визнано Україною.

Ми наполягаємо на негайному проведенні закритого засідання парламенту з участю вищих керівників держави та структур, причетних до незаконних операцій. Констатуємо, йдеться не про торгівлю, а про крадіжки ресурсів держави, адже з цієї “торгівля” до бюджету не надійшло ні копійки.

Ми зобов’язані пояснити народу України і міжнародній спільноті зміст альтернативи: Л. Кучма чи Україна. Ми були і завжди залишимось її патріотами, в боротьбі за її демократичний розвиток, за права і свободи її громадян, за покращення їх добробуту будемо невідступними і послідовними.

Злочинців – до відповідальності!

Україні – волю!

Заява відкрита для підписання депутатами інших фракцій.


Уповноважені представники фракцій:

фракція КПУ – А. Мартинюк
фракція СПУ – С. Ніколаєнко
фракція Блоку Юлії Тимошенко – А. Матвієнко

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1032941596.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua