Майдан / Статті  

додано: 25-09-2002
Редакція: Нариси плану подальших дій.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1032957161.html

Нариси плану подальших дій.

Перше: безумовно, те що Кучма відмінив поїздку в Закарпаття та був змушений офіційно прийняти з рук представників опозиції рішення всеукраїнських зборів, є невеликою, але дуже важливою перемогою. Медведчук не зміг викинути депутатів з АП, в тому числі завдяки допомозі людей, що підтримували депутатів перебуваючи на вулиці. Депутати подякували людей за підтримку, люди в свою чергу були вдячні
обранцям за їх вчинок. Безперечно також, що останніми днями опозиція перехопила ініціативу, щоб там не твердили ЗМІ, які використовують темники від DJ Медведчук. Дуже вдалою була акція на телецентрі та всі дії опозиції 24 вересня.


Друге: Кучма наляканий, наляканий разом з усіма наближеними до тіла. Це обумовлено як діями опозиції, так і заявами офіційних осіб США з приводу продажу зброї в Ірак. Знов таки, не дивлячись на те, що в темниках самим популярним словом на найближчий час стане "хвальш", реальність, на щастя, це не екран телевізора / та не сторінка газети. Мантри та заклинання Медведчука та компанії зараз абсолютно схожі на спробу заплющити очі і після цього щиро вважати що тебе ніхто не побачить, раз нікого не бачиш ти.


Третє: важливо зберегти темп. Опозиція збирається найближчим часом організувати ще більш грандіозну акцію протесту , ніж ті що вже відбулися. Також, найближчим часом буде розпочато збір підписів під рішенням всеукраїнських зборів з вимогою про відставку Кучми. Цей збір може бути успішним, якщо паралельно будуть продовжуватись акції протесту.
Також, Тимошенко обіцяла і надалі дивувати режим несподіваними ходами та діями.


Четверте: за відсутності ЗМІ, опозиція закликає всіх активних громадян, що вже прийняли участь в акціях, або тих, хто якимось чином отримав інформацію про перебіг подій, ціль та вимоги опозиції, не боятися та почати з цього моменту кампанію народного маркетингу. Мається на увазі, що такі громадяни повинні ознайомити з перебігом та метою акції "Повстань Україно!" всіх, кого тільки можливо - знайомих, друзів, рідних які живуть в провінції, випадкових перехожих під час щоденної діяльності.

Повертаючись з мітингу - принеси листівку сусіду. Ввечері, за розмовою з знайомим розкажи що відбувається. Напиши листа родичам в інше місце. І так далі. і тому подібне.

Це єдиний засіб длонести інформацію широкому колу людей, особливо в регіонах.

Живи спротивом, будь винахідливим, використовуй свою фантазію, працюй проти режиму в кожен зручний момент!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1032957161.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua