Майдан / Статті  

додано: 30-09-2002
Сергій: Велика помилка Кучми.
Форум Майдану

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1033388900.html

Велика помилка Кучми.

Помилка думати, що Кучма взяв ініциативу і опозиція, як йому бажається, перейде до "конструктивних" і толерантних дій. Вся спроба триматися при такій грі ні до чого не призведе - довіри Кучмі нема. Заганяти факт 11-річного злочинного правління, а ми додамо й кризи довіри владі, у дальній кут стає з кожним часом все небеспечнішим. Все більш ненатуральними є замовні передачки пшеховчиків, та новинні блоки. Виступи Кучми йдуть по 5 разів по 1 національному, та по російських каналах, в той час як виступ Тимошенко і Плюща (хочу потиснути руку Іванові - прозрів нарешті) по другому каналу показали всього один раз.

Велика помилка думати, що кишеньковими політичними радниками та рос. політологами, през. ЗМІ та тим вишколеним адмінресурсом в регіонах вдасться прикрити 11-річні злочини режиму кучмаків. Це велика помилка навіть тих, у кого не так погано у нашій хаті.

"Повстань Україно" це не акція протесту Симоненко або Тимошенко, це не боротьба за старе корито влади - думати так велика помилка. І почалось все це не 16 - 24 вересня 2002 року... Почалось це з хибної думки старої номенклатури про можливість повернення у стойло союзу, потім з ейфорії безпокараного розкрадання України, зради її національних інтересів, масового порушення прав громадян, ліцемірної і брехливої політики. Хибна думка, що за все це не треба буде відповідати. Треба, пане президенте, треба. І за корупцію, що махрою поцвіла під вашим патронатом по всій Україні, і за мільйони фізично знищених українців,і за зраду державі треба відповідати всім вашим оточенням, що ви звете "своїм" народом. Український народ прокидається від жахливого сну, розвіється туман ліцемірства і брехні... Велика помилка не помічати цього. Народ вже давно каже - геть! Геть, кучмакам по всій Україні! Це не акція - це волевиявлення не комуністів, не ющенківців, або прихільників якіхось блоків - це законна вимога українського народу, закріплена Конституцією України. Далі український народ не може жити під керівництвом злодійкуватого, брехливого режиму.

Не робить помилку - йдіть геть!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1033388900.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua