Майдан / Статті  

додано: 18-10-2002
Олександр Баранівський: Хто дозволив Кучмі брати в руки чарку?

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1034947931.html

Шановні народні депутати!

Вельмишановні наші виборці!

Зізнаюся Вам відверто, що мені, як громадянину і парламентарю уже в печінках сидять ці “Кольчуги” і “Гради”, ці бридкі мати довкруги нашого президента в виданнях, які його всюди цитують, починаючи від Жмеринки та Крижополя, і закінчуючи різними “таймами”. Чому ми ніхто не думаємо про те, що наш “гарант Конституції” теж людина, що у нього є звичайне серце на п’ять літрів крові? Що він, нарешті, добропорядний батько й дід. Що він як нормальна людина повинен одержувати й позитивні емоції. А не лише шпильки й кпини. Бодай для того, щоб управляти державою, усіма нами.

Ви ж погляньте, що робиться! Варто Леонідові Даниловичу сісти до обіднього столу, як тут, подібно дідькові з табакерки, з’являються різні несусвітні плітки. Мовляв, під час свого передвиборного візиту до Одеси так нализався, бідняка, що доводилося попід руки водити. То й що? У місті над морем і по сьогодні в кожній пивній просять наливати “рудий штоф” – чарчину, яка веде в гості до Кучми – себто за горизонт...

Таке ж тоді було і в Севастополі. “Гарант” “під шафе” зросив сльозами всю Набережну й Графський причал. Або свиснув за обідом. І я в цьому, якщо чесно, теж не бучу нічого поганого. На такій роботі треба вміти й розслаблятися. Ми всі люди, і не без гріха. Чому б президенту не поплакати у всіх на очах. Невже й непрошену сльозу, вичавлену через зайву чарчину, треба вносити до протоколу.?

Інша справа, тоді, коли наш глава держави їде за кордон. Я тут хочу сказати, що є у нас відповідні структури, які мали б трохи пильнувати за тим, коли президент України розслабляється, і що вже там йому прописують за межами нашої країни. Поїхав, пам’ятаєте, Леонід Данилович з Віктором Чорномирдіним в турне по Сибіру. А що вже там йому приписали? Що начебто не в’язав лика, не висихав від спиртного. У Ханти-Мансійську, кажуть, весь люд зглядався, не вірив, що той такий веселий, розв’язаний і вдатний чоловічок, про яких кажуть – геть свій “у дошку”, є не ким іншим, як президентом усієї “хохляндії”. Якби всюди Леонід Данилович не вигукував, що “ми хохлы все немножко с придурью!». Як почули це сибіряки, кажуть, одразу повірили.

Читаєш таке і душа повниться гордістю за нашого «гаранта”: з таким президентом всюди цікаво. Він близький і зрозумілий не тільки верхам, але й бомжам.

Хіба ж це не робота на авторитет держави, скажу я вам?

Але найбільше тривожить от що. Полетів цими днями Леонід Данилович зі своєю наближеною челяддю до Вірменії. Гостинні вірмени, добре знаючи “мокру” вдачу нашого глави держави, що йому, скажіть, подарували? Ну, звісно ж, коньяк. По літрі на кожен кілограм живої ваги. Як посмішишче на весь світ. Мовляв, бери чоловіче, й заливайся. Пий, скільки хоч.

Бо господареві, приміром, дарують коня, Леонідові Брежнєву у вигляді презенту підносили, пам’ятаємо, автомобілі. Дарують те, хто у чому кохається.

Я тут і подумав, а де ж тут наші дипломати? Де був вірний страж Леоніда Даниловича глава президентської адміністрації пан Медведчук? Чому він дав змогу поглумитися на весь світ над нашим главою держави? Чому дозволив, відповідно до протоколу, який, зрозуміло, погоджувався завчасно, віддав на посміховисько нашого главу держави? Хіба було не зрозуміло, що коньяк у презент - це не просто жест доброї волі, а прозорий натяк на причарчинну вдачу нашого “гаранта Конституції”? Як міг прошляпити таке справжній “дипломатичний вовк” – Анатолій Зленко. Куди дивилися його заступники? Невже на зірки міцного “Арарату”?

Та якби ж то цим усе скінчилося. Як розповідає вірменська газета “АРАВОТ”, в ході офіційного візиту до Єревану пан Кучма так напився, що влаштував п’яний дебош у кав’ярні “АРАГАСТ”. Начебто президент Вірменії Роберт Кочерян хотів зіграти під Путіна, який водив якось свого німецького друга Шредера в сант-петербургський бар. Кочерян подібно повів Кучму в фешенебельну кав’ярню “АРАГАСТ”, де відпочивала інтелігентна публіка і страшенно осоромився. Річ у тім, що Леонід Данилович, пише газета, добряче хильнув ще на дачі президента Вірменії, на озері Саван. І прибув в Єреван, що називається – “готовий”. Далі я цитую газету “АРАВОТ”. Вона пише: “Леонид Кучма повел себя просто позорно. В пьяном виде он подсел к музыкантам-джазменам, задавая один и тот же вопрос: «Вы что, импотенты? Почему с вами нет девочек?» Затем Кучма начал нагло приставать к проходящим мимо официантам, усадил каких-то девушек за президентский столик, на одной из девушек даже спустил «молнию». Говорят, что президент Армении лично извинялся за поведение своего коллеги…” Кінець цитати
Ця новина блискавкою облетіла світові інформаційні агентства і брудною ганчіркою повисла на “Кольчугах” і “Градах”, які Леонід Кучма начебто продавав Іраку та Ірану.
Уявляєте! Це знеслав”я, з імпотентами-джазменами, з “блискавками” на косеньких спідничках вірменських дівчаток повисло на імені України!

Я хочу запитати з цієї високої трибуни у голови президентської адміністрації пана Медведчука: за чим і за ким же ви дивилися, шановний, дозволяючи своєму вірному патрону брати в руки таку довгу чарку?

Де наше славетне зовнішньополітичне відомство?! Чим займається воно? Ви пане Зленко? Чому ви не обстоюєте доброго імені нашого славетного президента? Чому ви нотою протесту не заявите на весь, світ, що це наклеп? Що наш глава держави мужньо тримався між вірменами-імпотентами, що не звабився на жодну “блискавку”?...

Я вимагаю пояснення від панів Медведчука, і Зленка. Як могло статися, що ви, високі посадовці, не можете, як належить, захистити від такої ганьби главу держави, котрий і за кордоном натхненно бореться з джазменами-імпотентами та “блискавками” на косеньких спідничках звабливих дівчат?!

Прошу мій виступ вважати за офіційний запит до Міністерства закордонних справ України.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1034947931.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua