Майдан / Статті  

додано: 25-10-2002
Гайдай П.Д.: Відкритий лист начальнику Львівської ДПА

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1035539829.html

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

Начальнику ДПІ мЛьвова п.Хом”яку
Начальнику ДПІ Личаківського р-нуП.Величко О.І.
Першому заступнику начальника ДПІ
Начальнику ГВПМ ДПІ у м.Львові В.В.Добровольському

23 жовтня 2002 року на територію ВАТ “Орлан-Транс” незаконно зайшли сім співробітників податкової міліції, які пред’явили “так званий” перелік питань, і почали “так зване” опитування працівників підприємства.

Права і обов’язки податкової міліції виписані законами України “Про державну податкову службу в Україні”, який визначає подвійний стан цього органу, який, з одного боку виступає як структурний підрозділ податкової адміністрації, а з другого боку, виступає як оперативно-розшуковий орган і орган дізнання у справах про ухилення від сплати податків. У відповідності до п.1.1. статті 101 КПК України податкова міліція наділена правом дізнання у справах про ухилення від сплати податків. Станом на 23 жовтня 2002 року ВАТ “Орлан-Транс” НЕ МАЄ ЖОДНОЇ ПОДАТКОВОЇ ЗАБОРГОВАНОСТІ перед державою. Навпаки, органи ДПІ Личаківського р-ну винні підприємству відшкодування ПДВ на загальну суму 650 тис.гривень.

В зв”язку з вищенаведеними фактами, постає питання, чи не перетворюються органи податкової міліції в журналістів, які готують статтю про роботу підприємства. Або, можливо, працівників податкової міліції цікавить певна комерційна інформація на підприємстві, яка не підлягає розголошенню. Але чомусь Ваші працівники з своїм переліком питань опитували або п”яних осіб, або складається враження, що вони самі власноруч пронесли спиртні напої на територію підприємства і пригощали ними найбільш декласованих працівників з метою отримання потрібної їм інформації. Зрештою, чому не можна було дочекатись видужання голови правління і задати ці питання йому? Не виключено також, що дії Ваших працівників активізувались після того, як господарський суд львівської області відмовив в продовженні термінів адмінарешту на всі активи підприємства. Зауважимо, що Ваші працівники своїми діями перешкоджають нормальній роботі підприємства і плутають господарські стосунки в межах підприємства з стосунками податкових органів, що є недоречним.

В той самий час, ось вже протягом 20 (!!!) днів, органи ДПІ Личаківського району на запит керівництва і бухгалтерії підприємства не виписують пропуск до податкової інспекції, а письмове звернення до органів ДПІ з проханням щодо видачі довідок про відсутність валютних цінностей за кордоном, про відсутність податкової заборгованості і дозволу на придбання валюти залишилось без відповіді. Це навмисні дії, які спрямовані на одне – будь-якою ціною довести підприємство до неплатоспроможності і банкрутства і показати хто і якими методами керує в Львівській області господарською діяльністю суб’єктів підприємницької діяльності і якими методами наповнює бюджет.

З повагою,
Голова правління
ВАТ “Орлан-транс”
Гайдай П.Д.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1035539829.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua