Майдан / Статті  

додано: 12-11-2002
Євген Жовтяк: Незаплановане спілкування з відвідувачами сайту "Майдан"

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1037124810.html

<b>RTU</b>
Що саме Ви знаєте по фактам підкупу виборців? Та чи є факти підкупу комісій?

<b>Євген Жовтяк</b>
Ви маєте на увазі вибори 31 березня та липневі довибори?

<b>RTU</b>
Липневі

<b>Євген Жовтяк</b>
У Вінницькій області, де я працював на довиборах, таких фактів нами не спостерігалося. Вважаю, що при налагодженій роботі представників демократичних сил в комісіях та спостерігачів підкуп комісій не може призвести до тотальної фальсифікації. Фальсифікація можлива лишень в округах, де слабкі позиції опозиції.

<b>Shooter</b>
Ваші проґнози щодо ПМ-а. Якщо Янукович - як це вплине на зв'язку "Кучма-Мудведчук"?

<b>Євген Жовтяк</b>
Не секрет, що клани, які фактично керують державою, воюють між собою за близькість до Кучми. Зараз із призначенням Медведчука головою адміністрації президента суттєво посилився київський клан Медведчука-Суркіса. Це навряд чи подобається донецькому та дніпропетровському кланам. З призначенням Януковича баланс сил буде дещо відновлено на користь донецького клану. Звісна річ, що нічого спільного із інтересами України ця метушня не має.

<b>Englishman</b>
Як Ви оцінюете шанси Кучми залишитися на своїй посаді до кінця терміну? Яка Ваша оцінка стосовно "кольчужного" скандалу?

<b>Євген Жовтяк</b>
На жаль, шанси Кучми добути президентом до кінця терміну є досить високими через роздрібленість опозиції та низьку активність народу, який у більшості своїй все-таки виступає за дострокову відставку.

<b>RTU</b>
Які ознаки роздріблення суспільства Ви бачите?

<b>Євген Жовтяк</b>
Згуртованість означала б виступ проти президента і діючої в Україні кланово-олігархічної влади всіх сил, які цій владі опонують – незалежно від того, якої України вони хочуть і кого бачать наступним президентом

<b>RTU</b>
Прохання привести історичний приклад з історіі світового суспільства, коли політичні сили об`єднувались на час проведення скасування режимів, без первинних обговорювань разподілу влади внаслідок перемоги!

<b>Євген Жовтяк</b>
Найсвіжіший приклад – Югославія

<b>RTU</b>
Ви впевнені? Тоді, за югославським варіантом, потрібні могутні іноземні втручання, як фінансові, так і військові, а також поділення України та відмова Україною від економічної незалежності. Ви впевнені, що нам потрібен такий варіант?

<b>Євген Жовтяк</b>
Досвід Югославії полягає в тому, що всесильного Мілошевича не змогли похитнути ні МІЖНАРОДНА ізоляція, ні військові дії НАТО. Мілошевич був переможений, коли всі опозиційні сили об"єдналися довколо одного кандидата. Не найсильнішого, не найрозкрученішого, а того, кого визнали всі.

<b>НеДохтор</b>
Як би ви відповіли на таке питання:
Может кто знает и поделится мнением - что творится сейчас в Украине.
Такая оппозиционная тишина стоит, что похоже идут тайные переговоры и большая торговля. Чувствую, что не сегодня-завтра должна начаться буря "в степах Украины".
А что вы думаете? А может они все (Мороз, Юля, Турчинов...) уже давно под арестом? Или наоборот - Кучма с компанией?

<b>Євген Жовтяк</b>
Сподіваюся, що це все-таки дійсно затишшя перед бурею. Якщо ж Ви бажаєте взяти участь у масових акціях протесту – приходьте у п"ятницю 15 листопада о 12.00 на майдан Лесі Українки до будинку облдержадміністрації, де відбудеться мітинг-протест "Третя річниця повторного президенства Кучми - трагедія для України".

<b>НеДохтор</b>
Кого НУ підтримає на проміжних виборах в 82 ВО (8-12-2002)?

<b>Євген Жовтяк</b>
В"ячеслава Зубова, який був правою рукою Олексенка і користується підтримкою тих же політичних сил, що і свого часу Олексенко.

<b>SpokusXalepniy</b>
У меня к вам были серьезные претензии, а именно...

Эти претензии, конечно, не только к вам, но раз вы попались под горячую руку...

Как я понимаю (и как понимали большинство майдановцев) Мельник использовал на выборах самые гнусные и незаконные технологи, нарушающие законы о выборах.

Почему вы, представитель демократов, а сейчас и депутат, не решали дело в суде? По-моему, тем самым вы наглядно показали, что ВР совершенно наплевать на законы. Они вроде как существуют для проформы.

К тому же я считаю, что одно дело, выигранное в суде, и наглядно демонстрирующее работу законов, придает вес депутату от демократов в сто раз больше болтовни о соблюдении законов.

Короче, кто же кроме вас, депутатов, может продемонстрировать демократию в действии. И кто же тогда вы, депутаты, которые не хотят и не могут этого сделать?

Моя агитация против вас лежала бы в плоскости: "Посмотрите, народ, как он будет защищать вас и законы, если он не может защитить даже себя?!"

<b>Євген Жовтяк</b>
В ситуації, коли я, не дивлячись на порушення з боку Мельника, все-таки виграв вибори, судове переслідування Мельника виглядало б як особисте зведення рахунків. Я сповідую принцип захищати тих, кого переслідує влада.

<b>Абу</b>
Яке Ваше ставлення до заяви КУН щодо відміни автономії в Криму?

<b>Євген Жовтяк</b>
Вважав і вважаю територіальну автономію Криму штучним експериментом, спрямованим на підігравання проросійським силам. В Криму може йтися лишень про національно-культурну автономію кримсько-татарського народу.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1037124810.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua