Майдан / Статті  

додано: 03-01-2003
Augusto Gladio: Уроки Кенії для білих негрів
Вільний Форум "Майдану"

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1041595138.html

Україна одна з небагатьох (двох, друга - Ірландія) країн білої раси, які ніколи в історії не мали рабів, натомість українці широко використовувалися як такі різноманітними агресорами-окупантами.

Історія України дуже схожа на історію пересічної країни Афріки, коли дивишся на вибори в Кенії це стає ще більш ясним (коли слухаєш виступ особи, схожої на президента, з новорічної скриньки кучмобачення це теж стає ясним "ми нарешті зробили зрозумілу навіть дебілам систему: за допомогою підкупу, перекручення та підтасовки виборів ми проперли в Верховну Зраду купу зіпсованих людей, за допомогою погроз зігнали їх в отару, назвали отару "більшовики" та тепер грабуватимемо лохів ударно, з вогоньком, тепер ніхто не зможе перебувати в ілюзії, що все якось розмокчеться саме собою").

<b>Що ж воно такого було в Кенії, бл*?</b>

Леонід Даніловіч арап Моі, чи то вибачте, обмовка, Даніель арап (син) Моі створив за свої майже сорок (!) років як президент зрозумілу і прозору систему корупції, владу сильну як ніколи. Даніелич призначив собі "прийомника" такого Угуру Кеніята, якого місцеві "ЛЄНи" (в Кенії теж є ЛЄНи, в Кенії є все) вкупі з "адмінресурсом" проголосили "наступним президентом Кенії", якому "нема розумної альтернативи, бл*!". Державне Моібачення (КБЦ, був. телебачення) та інші олігархічні ЗМІ (наприклад, радіо, брехунець для 80% селюків Кенії є єдиним джерелом "інформації") підключилися з есенцією "нема президента окрім Даніелича, а Кеніята його прийомник". Інших кандидатів просто не існувало, а коли вони поминалися, на 90% це складалося з попереджень стурбованих отців-командирів про жахливі риси "самозваних кандидатів". Правляча партія Кенії (КАНУ-"За ЄБУ!") з вогником створила з крадених в народа грошей ще й фонд купівлі голосів в голоти. Хто обіцяв голосувати за "прийомника", отримував фантастично щедру плату в 5 гамериканських долярів (незважаючи на стабільно мощний зріст добробуту під керівництвом мудрого Даніелича, велика частина населення змушена все ж жити на суму меншу ніж 1 гамериканський доляр (приб. 6 кеніянських гривень) на добу на людину, бомжі, не розуміють свого щастя!).

Як казав духовний батько всіх Даніеличів світу "Перемагає не той, за кого голосують, а той, кому підрахують, бл*!". Даніелич арап Моі призначив председника Виборчої Комісії Самуеля Ківуіту власним президентським декретом, що дало абсолютно нову діменсію (вимір) визначенню вибору "незалежність Виборчої Комісії" - призначений президентським декретом незалежний председник... в Кучмоїні це зрозуміють!

<b>Помилка Даніелича (фатальна).</b>

Майже як наші можновладці на прошлих Кучмаїнських виборах Даніел арап Моі повірив в цілющу силу Пі(сю)Ара та "адмінресурса", дійсно, ну хто може пробитися окрім "прийомника"? Тому Даніелич для показового тріумфа перемоги "прийомника" погодився підраховувати голоси в присутності представників від опозиційних партій (Кенія вже десять років має багатопартійну систему, раніше КАНУ-"ЗА ЄБУ!" була єдиною партією) прямо на виборчих дільницях. На прошлих виборах в 1997 чарівна сила "адмінресурса" ще набила скриньки для голосування жмутами чудесним образом "правильних бюлетенів" без втручання в демократичність виборів (в Кучмоїні це напевно зрозуміють), а зараз... Представники опозиції не відводили очі від бюлетенів весь час, деякі падали від втоми на підлогу, але з підлоги вони, гади, продовжували слідкувати, який жах, вони зібралися "дорваться до влади"!

<b>Уроки для білих негрів від чорних братів.</b>

На Заході Європи якщо захочуть дурити під час виборів, то не зможуть, бо не знають як. В країнах на К, Кенії та Кучмоїні (колишній та майбутній Україні), треба бути уважним до самого кінця. Все "громадянське суспільство" було відмобілізоване та не відводило очі від бюлетенів. Чесні журналісти весь час поновлювали: "Вибір належить народу" (тут в Кучмоїні складніше - шмат гнилої ковбаски в особисте коритце завжди важив більше ніж рідна мати, потім п'яна сльозлива пісня "Бєєєєєєєєєє!!!!!!", висновок "на фіга воно все треба, нада назад в рабство прямувати, задом, раком, на фуй, шагом марш!", рохкання та плямкання). Що вразило увагу: вибори таємні! Кеніанці взяли 5 гамериканських долярів (вони так і так вкрадені в того ж селюка, між іншим), пообіцяли голосувати проти "гопазиції" та за доброго "прийомника", а в кабинці для голосування відповіли голосу власної совісті (важка справа в Кучмоїні пояснити що це - совість).

Кеніанці вибрали важкий шлях хазяїв власної долі, чи зможуть кучмоїнці обрати такий шлях та стати українцями?

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1041595138.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua