Майдан / Статті  

додано: 14-02-2003
Майдан-Інформ: Некрофілія доктора газетних наук Д. Табачника.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1045245209.html

Чоловік народної артистки Російської Федерації Тетяни Назарової, ш(є)валь(є) Ордену SS, віце-прем’єр-міністр України, що захистив докторську дисертацію по історії, написану на основі власних газетних публікацій, Дмитро Табачник несподівано спалахнув любов’ю до мертвих.

Об’єктом його палкого кохання став колишній перший секретар Компартії України Володимир Щербицький, образ якого в кожного нормального українця стійко асоціюється з політичними репресіями та русифікацією.

Саме пан Табачник завірив ще 10 січня своїм підписом з резолюцією “Затверджено” і печаткою Департаменту діловодства та моніторингу секретаріату Кабінету міністрів України документ під назвою “Заходи з відзначення 85-річчя від дня народження В.В. Щербицького”.

Ці заходи з сьогоднішнього дня вже тривають. Всі бажаючі некрофіли можуть взяти в них участь. Але без нас. Ми боїмося трупної отрути. Грипу вистачає.

<b>ЗАХОДИ
з відзначення 85-річчя від дня народження В.В. Щербицького</b>

1. Провести в Палаці мистецтв “Український Дім” прес-конференцію з відзначення 85-річчя від дня народження В.В. Щербицького (14 лютого 2003р., о 14:00).

Держкомінформ


2. Забезпечити висвітлення у державних засобах масової інформації заходів, присвячених життю і громадсько-політичній діяльності В.В. Щербицького. Підготувати матеріали для друку 17 лютого 2003р. статей в газетах “Урядовий кур’єр” та інших виданнях про життя і діяльність В.В. Щербицького.

Держкомінформ
Національна телекомпанія
Національна радіокомпанія
Національне інформаційне агентство “Укрінформ”


3. Організувати покладання вінків і квітів на могилу В.В. Щербицького (17 лютого 2003р., о 10:00, м.Київ, Байкове кладовище).

Київська МДА
Мінкультури


4. Підготувати та провести (17 лютого 2003р. о 16:00) у Національній філармонії України документальну виставку про життя і громадсько-політичну діяльність В.В. Щербицького.

Держкомархів
Мінкультури
Київська МДА


5. Провести в Національній філармонії України збори громадськості з доповіддю “Видатний державний діяч Володимир Васильович Щербицький і його епоха” та концерт з нагоди 85-річчя від дня народження В.В. Щербицького (17 лютого 2003р. о 17:00).

Київська МДА
Мінкультури


6. Організувати проведення зборів громадськості, документальних виставок та інших урочистих заходів з нагоди 85-річчя від дня народження В.В. Щербицького у містах Дніпропетровську, Дніпродзержинську, Верхньодніпровську, забезпечити висвітлення у місцевих ЗМІ інформаційних матеріалів про життя і громадсько-політичну діяльність В.В. Щербицького.

Дніпропетровська ОДА
Держкомархів


7. Вжити відповідних заходів щодо вирішеня питань з видання книги спогадів про В.В. Щербицького.

Держкомінформ
Мінфін


8. Здійснити підготовку відповідних заходів і розрахунків щодо присвоєння вулицям імені В.В. Щербицького у містах Києві, Дніпропетровську, Дніпродзержинську спорудження пам’ятників і встановлення меморіальних дошок В.В. Щербицькому.

Мінкультури
Київська міськдержадміністрація
Дніпропетровська ОДА
Держбуд
Мінфін
Мінекономіки
Мін’юст


9. Створити документально-хронікальний фільм про життя і діяльність В.В. Щербицького та телевізійну версію фільму.

Мінкультури
Мінфін


<b>І після цього хтось казатиме, що машину часу винайти неможливо? Це технарі й досі не додумались до цього. А інженери людських душ давно уже впроваджують її в життя.</b>


<b>P.S. Масового повернення Кучмі отриманих від нього нагород представниками діаспори, які так ніби люблять Україну, в зв’язку з відзначенням дня народження ката України поки що не спостерігається. Як і масових протестів з боку діаспори також.</b>

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1045245209.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua