Майдан / Статті  

додано: 11-03-2003
Надія Комарницька-МакКоннелл: Добрими намірами вислана дорога в Пекло
Майдан, Фундація Україна-США

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1047370052.html

Дорогі наші Друзі в Україні, і всі ті кому дорогa Україна, її імідж та демократичний розвиток!

Звертаємось до Вас з проханням підтримати наші старання зберегти наші приміщення за адресою вул. Московська 40-а, які були нелегально і насильно захоплені групою ченців, священників та приблизно групою сорока мирян Введенського Монастиря Української Православної Церкви Московського Патріархату в середу п’ятого березня о 7:30 ранку. Викликано міліцію, але це нічого не змінило: в присутності міліції один із ченців розбив молотком скляні написи “Фундація Україна - США” та “Інститут Демократії ім. Пилипа Орлика”, які висіли при вході до будинку. Коли наші співробітники з Фундації та Інстититу прийшли на роботу, ченці викрикували анти-американські та расистські гасла.

Просимо Вас звернутися до українського уряду, щоб ця справа була вирішена згідно українського законодавства.

В цей час, коли українська влада намагається зміцнити і покращити відносини з американським урядом, необхідно показати, що українські закони все ж таки працюють. Як Вам відомо, Фундація Україна-США є неприбутковою організацією, яка отримує підтримку з різних джерел, серед них Агенство з міжнародного розвитку США, різні фундації, приватні особи української діаспори і не тільки. Фундація Україна-США та Інститут ім. Пилипа Орлика уже більше як десять років співпрацюють в Україні з різними гілками влади, недержавними організаціями, а також з органами місцевого самоврядування у відкритий, легальний спосіб для розвитку української демократичної держави. Ми вже понад десять років працюємо нашими скромними зусиллями з малими конкретними успіхами, а не грандіозними ілюзіями з людьми різних політичних поглядів.

Цю працю оцінив навіть президент України Леонід Кучма. З нагоди десятої річниці української незалежності я була нагороджена орденом “За заслуги ІІІ-го ступеня” за наш внесок у розвиток відносин між Україною та США. Ми віримо, що Ви також можете оцінити нашу спрівпрацю з Вами.

З пошаною та сердечним привітом!
Надія Комарницька-МакКоннелл
Президент
Фундація Україна-США


*********************
Додаткова інформація:

8-050-358-2682 (Олександр Лотоцький, радник з питань зв"язків зі ЗМІ,
Фундація "Україна -- США")

8-050-663-70-71 (Анатолій Курта,радник з питань зв"язків з
громадськістю, Фундація "Україна -- США")

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1047370052.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua