Майдан / Статті  

додано: 11-03-2003
Гжесь О'черетянський: Пісьмо прєзіденту

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1047394347.html

Здрастуйтє, дорогий наш прєзідєнт!
Обращаємся до вас ми, врємєнні жителі красівого містечка Глеваха Київської області, шо проживаємо біля лікарні (вєтєрінарної, канєшно. Главврач сказав, шоб ми скрізь писали шо лікарня вєтєрінарна а то роги пообламує).
Коли посеред тої мури, шо дивляться санітарки, то єсть вєтерінарки, з'явилися ви, уся палата, то єсть кімната врємєнно нетрудоспособного колективу, мало не завила від щастя. Навіть буйний, то єсть завжди бодрий Коля, притих, хіба дуже очі витріщав.

Бо ви для нас -- своя людина, не то шо оті усі інші, которих у тому ящику показують!

Канєчно, шо ви потім говорили, дошло далеко не до всіх, але всерівно було дуже приятно. Нам приятно коли ми бачимо вас, бо ви виглядаєте як ми, говорити як ми, і думаєте почті як ми, а то значить шо ми колись, може, будемо на свободі, то єсть заживемо класно у свободній страні. Ми так понімаєм, шо це буде коли ви зробитє свою рехформу.

Вообще рехформи не дуже харашо, бо ви мабуть помнітє, раньше коли партія оголошувала рехформу то кожного разу ставалася якась фуйня. Но з таким руководітєлєм, як ви все должно буть чотко. Канєшно, ви праві без базаров, оті всі депутати вони тільки воду мутять, і вопще вони всі буйні ще хуже нашого Колі. А каторі не буйні, ті апартуністи, як Петрович, которий всьо шось бурчить і вопще гнілий інтелігєнт, не наша людина. Правильно ви всьо кажете, треба їм отдєльну палату робить. І взагалі палат треба побільше, но ми міжду намі говоря всьо поняли. Їм же не можна так сразу сказать про багато палат, тому начнем з двох. Ну а кого куда назначать то вам должно буть лучше видно. Єслі шо -- ми поможем, у нас тут єсть такі кадри! Ви сказали, шо б ми рехворми обговорилі.

Та шо тут говорить -- ми вас почті поддєржуєм. Почті -- це кромє Петровича. Він казав якусь хєрню, та ми не стали слухать, набили морду і всьо. І ви тоже правильно зробили, шо поїхали заграніцу і не стали слухати оту всю кучу апартуністів шо їх потім показували. То не наші люди. Наши люди в неділю та ще й послє 8 марта до обіду сплять а потім похмеляються, а потім знову п'ють, бо неділя, а вони придумали -- по городу ходіть з транспарантами. Нічого, ви нам тільки скажіть і ми їм на 1 мая ще й не таке покажем. Тільки ви повліяйте, пожалуйста, на нашого главврача, шоб нас випустили, бо іначе ми не сможемо вас поддєржать як нада, а ми дуже хочем. І ще лічна просьба -- зробіть пожалуста так шоб водка не дорожала, бо народ етого не винесе.

Тут прийшла наша сама добра сестра Галя, і каже, шо ми все написали неправильно, шо там багато треба було писать з великой букви, но ми їй сказали, шо ви своя людина і всьо поймете. От всєй виздоравлівающей душі желаєм вам успєхов!

З уваженієм, дружний колектив вєтерінарної палати №4.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1047394347.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua