Майдан / Статті  

додано: 11-03-2003
Майдан: Правденко “злапікурився” ?

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1047398063.html


Відомий всім у якості засновника і багатолітнього редактора не найгіршої української газети “Голос України”, офіційного органу Верховної Ради , добродій Правденко несподівано виник на екранах телевізорів у вигляді нового втілення користолюбно-невмирущого духу Лапікури та Долганова.

Вперши нерухомий погляд у здивованих глядачів каналу ТЕТ , у додатку до близької ідеям і касі СДПУ(о) інформаційної програми “Вікна Канішевського”, Правденко урочисто проголосив щось подібне до оголошення війни Європейській спільноті. Зі змісту повідомлення виникало що ту святу і безкомпромісну війну оголошує не вся Україна, а лише її “євроскептичний” авангард у вигляді політичного новоутворення під грізною московсько-баркашовською назвою “Слов'янська народно-патріотична партія”. Від пана Правденка український люд нарешті взнав що основною причиною українських бід є не Кучма і його злодійський режим, а та ж богом проклята Європа.

Проголосивши загалом правильну думку про те, що не варто стрімголов кидатися то в Азію то в Європу, пан Правденко однак уник критики недавніх московських угод та заяв нашого "різновекторного" Президента. З патріотично-словянської назви, прорекламованої Правденком партії, ще можна було б очікувати таврування світової жидо-масонської змови та полум'яного захисту волелюбного Саддама Хусейна, однак до цього чомусь не дійшло.

Я виявилося низькопробні ( так і високопробні - прим. Майдан-Інформу) кінобойовики нам поставляє не Голлівуд, а все та ж паскудна Європа , яка окрім всього ще заставляє всіх українців загалом і пана Правденка зокрема, дивитися порнографію. Також Європа, а не пан Правденко , який сидячи майже 10 років у Верховній Раді не спромігся ввести ввізне мито на секонд хенд, винувата в тому що цей секонд-хенд із 100 відсотковим прибутком продають араби на всіх українських базарах.

Безпосереднім приводом виступу Правденка була передача програми “Євроньюс”, яку Правденко напевно подивився через відсутню у решти українців супутникову “тарілку”, що вже ж напевно прикрашає, також відсутню у решти українців, депутатську квартиру. Правденка обурило те що цей “Євроньюз” показало Ющенка на якихось східцях, але не показало те що ( на думку пана Правденка) людей було мало. Ну не знає Правденко що в темниках Адміністрації Президента українським каналам ( звідки напевно і взяло свої кадри “Євроньюз”) дуже строго не рекомендується знімати натовп , тому що як правило там де є Ющенко, народу збирається ну дууже вже багато.

Особливо обурили Правденка слова з передачі “Євроньюз” в якій було сказано що в разі повторного обрання Кучим президентом Європа не зможе співпрацювати з Україною.

Саме у зв'язку з цим пан Правденко закликав усіх слов”яноподібних патріотів України показати Європі велику дулю і відмовитися від її секон-хенду з порнографією разом.

У звязку з цим все таки варто було б спитати думку малооплачуваних українців – що все таки їм дорожче – Леонід Кучма чи дешевий але доволі якісний секонд-хенд, в який вони змушені носити не з вини Європи, а завдяки тому ж Кучмі і його новому ( а може і старому) другу Правденку?

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1047398063.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua