Майдан / Статті  

додано: 28-03-2003
Євген Червоненко: Звернення до львів’ян

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1048864464.html

Шановні львів'яни!

Звернутися до вас мене змусили події, що останнім часом відбуваються у Львівській області, а також беззаконні дії Львівської податкової адміністрації.

Коли Львівська податкова давила на "Орлан", я говорив, що це - тільки початок. Нині репресії розпочалися проти "Кредит-Банку (Україна)", компанії "Дністер", асоціації "Львів металобрухт", Сокальського заводу хімволокна.

Озирніться, у жодній області України немає такого свавілля податківців, яке чиниться нині у Львові! У жодній області, у жодному містечку України, високі чини податкової не поводяться так безсоромно і не вихваляються так відверто своїми прибутками, на які вони, на відміну від бізнесменів, не мають ніяких законних підтверджень. Адже зарплата у 300 гривень не дозволяє їздити на дорогому джипі та утримувати родину в Австрії.

Я надіслав депутатський запит на ім’я Генерального прокурора України з проханням розглянути й організувати перевірку фактів незаконної діяльності глави міської податкової Хом'яка М.С. Я впевнений, депутати проголосують за це звернення в парламенті.

Я сприймаю як ганьбу для України те, що я, народний депутат України, був змушений вдатися до голодування у приміщенні Львівської ДПА. Тоді до мене за допомогою звернулися керівники "Орлан-Трансу", яких протягом двох місяців не пускали до будівлі Львівської ДПА, щоб одержати дозвіл на купівлю валюти та довідки про відсутність валютних цінностей за кордоном та податкових заборгованостей.

Через свавілля податківців сотні вантажівок простоювали за кордоном без пального, а їхні водії лишилися без грошей. Бо так, всупереч закону, хотілося Сергію Медведчуку.

Але "Орлан" вистояв, попри бажання знищити його. І я маю підстави вважати місцеву ДПА організатором запланованого пікету псевдоводіїв „Орлану” у Львові. Ця акція має на меті скомпрометувати мене як депутата від „Нашої України”.

Варто замислитись над питанням, чому після появи податківців, на підприємстві знаходили пакунки типографських антисемітських листівок з обвинуваченнями на мою адресу.

Я підозрюю податкову у появі нового (тепер вже анонімного) листа водіїв “Орлан-Транс” у ЗМІ. У ньому мене звинувачують у поганому керівництві підприємством, мою родину відверто ображають. Я завжди говорив, що красти не дозволю. Вкотре повідомляю, що після всіх перевірок контролюючих органів не було виявлено жодних порушень трудового законодавства на підприємстві “Орлан-Транс”. Жодного водія на підприємстві не було звільнено примусово.

Я переконаний, що анонімний лист водіїв, який з’явився у ЗМІ та фальшиві листівки Віктора Ющенка, які були розповсюджені у Львові – це все ланки одного ланцюжка. Почалася цілеспрямоване „цькування” майбутнього кандидата у Президенти України та його оточення.

Я звертаюся в суд із вимогою захистити свою честь і гідність від безпідставних обвинувачень Сергія Медведчука, які пролунали восени 2002 року.

Я переконаний, суд захистить мої честь і гідність, а також визнає збиток, нанесений податківцями підприємствам "Орлану" під час незаконного арешту майна.

В усьому цивілізованому світі існує залізна практика за якою державний чиновник, що привселюдно звинуватив підприємство у податкових зловживаннях, і не довів свої твердження у суді, зобов'язаний як мінімум вибачитися і подати у відставку.

Сергій Медведчук не довів своїх обвинувачень на адресу “Нашої України”, "Орлану" та мене особисто. Тепер - відповідь за ним. Відповідь чоловіча, а не силова, як це він щоразу демонструє. Я готовий до публічного діалогу. Необхідно тільки, щоб Сергій Медведчук вийшов зі свого шестисотого Мерседесу 008-20 КА, купленого на гроші платників податків.

Для мене Львів був завжди зразком демократії і гордості.
<b>Повірте, мені страшно і сьогодні. Розумію, що дуже ризикую і, що концерну “Орлан” та моєму життю загрожує небезпека, бо для наших опонентів страшніше за все – непокора і правда, бо це може бути прикладом для інших – інші, можливо, також захочуть встати з колін. Але я ніколи не змирюся з тим, що життя таких як я (а нас багато у Верховні Раді), тих, хто не скаржився на кризу, хто вірив у системний легальний бізнес, у реформи проголошені Президентом, хто будував робочі місця – не словом, а ділом, - це все помилка! А справжнє “вміння жити” полягає в тому, щоб зайняти бюрократичне крісло, мати гарний політичний дах і використовувати без Закону право сили.

Ми готові захистити Львів і львів’ян. „Наша Україна” підніме у парламенті питання корупції серед львівських чиновників. Я впевнений, що його підтримає більшість депутатів!

Я вірю, що Україна - цивілізована країна. Свавіллю, що давно у розмірах переросло львівський рекет 90-х, настав час покласти кінець!

Але сила правди сильніша правди сили! За цим правилом живе увесь світ, і якщо ми хочемо, щоб нас поважали, у тому числі і наші діти, ми повинні поступати так само.</b>


З глибокою повагою,
Народний депутат України
Секретар Комітету з питань будівництва, транспорту,
житлово-комунального господарства і зв'язку,
Віце-президент Євро-Азійського Єврейського конгресу
(Всесвітній Єврейський конгрес)
Щиро Ваш
Євген Червоненко

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1048864464.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua