Майдан / Статті  

додано: 02-05-2003
Паула Добряньська, Заступник Державного Секретаря США по світовим питанням: Замітки для Української конференції по Громадянському суспільству
E-POSHTA

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1051858414.html

[...] Ми вирішили зробити особливий наголос на просуванні сил демократичної зміни в Україні. Ми особливо зфокусовані на підготовці до Президентських виборів 2004 року і поклали собі завдання зробити все що ми можемо щоби забезпечити рівні можливості для всіх учасників перегонів, і щоби вибори були вільними і чесними.

Ми обрали собі таке завдання тому, що саме у передвиборчі часи відбувається найбільш повна перевірка сил громадянського суспільства. Групи громадянського суспільства, особливо ті, що мають відношення до просвіти виборців і нагляду за виборами, мають працювати без впливу державних структур.

Дослідницькі установи і дослідницькі групи мають мати можливість вільно провадити дослідницькі дії щодо перебігу виборчого процесу. Новини мають бути збалансованими і повними, даючи можливість всім кандидатам на президента на рівне висвітлення.

Виборці мають обираи вільно, але не бути під тиском загроз і маніпуляцій. Судові рішення щодо кандидатів не мають бути самоправними.

[...]

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1051858414.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua