Майдан / Статті  

додано: 30-05-2003
Алла Користовська, Олександр Орлов: Вбивство визначного свiдка

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1054313507.html

До правозахисного фонду «Рутенiя» звернулася дружина ветерана МВС Валентина Хмарська iз заявою, що iї чоловiка Павла Хмарського катували в мiлiцiї пiсля затримання так, що вона чула його нестерпнi крики з вулицi. Через добу Павло Хмарський знайдений повiшеним у iзоляторi тимчасового затримання Одеського мiського УМВС. За нашою iнформацiєю Хмарський входив до органiзованої банди Ангерта (на псевдо Ангел), про що неодноразово ПФ «Рутенiя» повiдомляв Генпрокуратуру та Адмiнiстрацiю президента України.

Того ж дня був заарештований працiвник карного розшуку мiського управлiння МВС Одеси Петренко В.В. i, як повiдомив прес-центр МВС вони так само входили до злочиного угруповання Ангела.

Якщо виходити з факту, що сам Ангерт давав iнтерв”ю телекампанії РІАК в Одесi у 1998 роцi, на захист авторитету тодішнього кандидата на посаду міського голови Руслана Боделана, то його злочинне угруповання має значно більший авторитет, нiж президент Кучма не лише у Одесi, а й у Київi.

Пiсля серiї вбивств, якi Мали місце після захопленням влади Боделаном, враховуючi його плідні контакти зі злочинцямi, ще на посадi Голови облдержадміністрації, Ангерт відбув певний час у Британiї, а тепер живе у Iзраїлi пiд захистом високих посадовцiв України. Вони замикають очi на злочинне угруповання Ангерта, вони стали тією политичною групою, яка продовжує, руками Ангерта, виконувати злочиннi намiри.

Слухаючи плiвки Мельниченка, де є запис мiж Боделаном та Президентом, логiчно вважати, що кримiнальний український «Ангел» має авторитет i у Кучми.

З тієї ж логики вважаю, що пiсля свідчень Хмарського присвячених злочинам групи Ангерта, мав місце ще дин злочин - його знищили не лише як учасника злочиного угруповання, але як свiдка посадових злочинiв за фактами резонансних вбивств в Одесi (зокрема вбивство полковника СБУ Задорожного), в Українi.

Це логiчно виходить і з факту, що іншого працiвника МВС Петренка В”ячеслава пiсля свідчень вивезли до Київа, аби приховати ті свiдчення, якi вiн розповiдає пiд катуванням.

Ранiше свiдкiв чи пiдозрюваних, яких було заарештовано за кримiнальними справами в Одесi, не везли до Київа, бо це забороняє закон. Але коли треба - з законом не рахується влада в Українi.

Правозахисники рекомендують президенту Кучмi допитати затриманих , якi ще живи. Вони насильницьки утримуються в iзоляцiї не один рiк, бо мають що сказати про замовні вбивства i показати пальцем на владних замовникiв перебуваючих у владi.

До Вас, Пан Президент, багато разiв звертаються заарештованi i закатованi, але цi звернення блокуються старшим слiдчiм Одеської прокуратури Сергiєм Поповим, головним виконавцем замовних справ. Правда, нерви слiдчого здають, тому вiн напивається до бiсикiв майже щодня.

Ще в 1998 роцi, пiсля серiї вбивств, правозахисники «Рутенiї зверталися до влади з вимогами зобов”язати Генпрокуратуру сформувати загiн слiдчих та провести розслiдування дiяльностi мiської та обласної прокуратури у Одесi, а це не лише Боделан, Григоренко, Косюта, Медєнцев. Це ще цiла низка чиновникiв обласної та мiської адмiнiстрацiї, особливо мiлiцiї, портовi та митні керiвникi.

Але висловлючи стурбованість з приводу чергового резонансного вбивства у Одесi та Українi Кучма не здатен навести лад. А тi кроки, якi вiн приймає, доручаючи виконання закону МВС та прокуратурi, виливаються у жахливi катування, якi не снилися нiкому в Українi з часiв царя Iвана та опричникiв. I панує у Одесi мораль комунiстiв «лiс рубають – щелепи летять». Тому й гинуть свiдки у казематах.

Для того, аби мати картину злочинностi, слід починати не з катувань, а з iнформацiї про те, скiльки вiдсоткiв має Боделан, Косюта, Григоренко, Меденцєв у капiталi та « чорному бiзнесi» Жукова, Ангерта та iнших злочинцiв.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1054313507.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua