Майдан / Статті  

додано: 10-06-2003
Коаліція молодіжних організацій "Українська молодь Вінниччини": Відкритий лист до лідерів політичних блоків Віктора Ющенка та Юлії Тимошенко

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1055278505.html

Шановні Вікторе Андрійовичу та Юліє Володимирівно,

Впродовж віків український народ не мав власної держави і був рабом, васалом у чужинців через те, що міжусобна ворожнеча національних лідерів створювала умови для поневолення: була зруйнована могутня Київська Русь, загинула славетна козацька держава, розчавлено миролюбну УНР.

Вороги Української Держави і сьогодні застосовують старе гасло: "Поділяй і володарюй". Так, президентські вибори 1991 року продемонстрували: лише компартноменклатура зуміла перемогти, запропонувавши єдиного кандидата - Л.Кравчука. Президентські вибори 1994 року викристалізували жалюгідність лідерів національно-державницьких сил, які не змогли об'єднатися та висунути єдину достойну кандидатуру. Характерно, що президентські вибори 1999 року пройшли за російським сценарієм, вдруге до влади прийшов Л.Кучма і КО, оскільки було вбито В.Чорновола, розколено легендарний Народний Рух України, що призвело до розбрату в таборі націонал-патріотів.

Об'єднання політичних партій державницького спрямування в єдину потужну силу - політичний блок "Наша Україна" змусило прокучмівські партії сконсолідувати свої зусилля і створити сумно відомий блок "За Єду", останній зазнав поразки на виборах 2002 року. Проте кучмісти все-таки перемогли у Верховній Раді: не тільки завдяки шантажу, погрозам та підкупу вони вміло скористалися амбіціями, непоступливістю та самовпевненістю лідерів опозиції.

Чи зроблено історичні, політичні висновки напередодні нових виборів Президента України? Стверджуємо - ні! В той час, коли кримінально-корумпована влада України знаходить кошти і поширює псевдо листи накладом 8-10 мільйонів примірників начебто від імені В.Ющенка проти Ю.Тимошенко, лідери вказаних вище блоків не прагнуть поєднати свої зусилля заради перемоги на майбутніх виборах, вважаючи себе самодостатніми політичними силами. В той же час рейтинги В.Ющенка та Ю.Тимошенко, за нашими даними, знижуються. Отже, знову переможуть Янукович-Медведчук-Пінчук?!

Невже Ви, батьки наші, виборювали незалежність, щоб Україною правили кримінальні сили? Невже нам , дітям Вашим, і майбутнім нащадкам нашим знову тягти ярмо, як його тягли діди й прадіди? Але ми не бажаємо жити рабами! Тому молодіжні організації Вінниччини, які є прихильниками В.Ющенка та Ю.Тимошенко, створили єдину структуру - коаліцію молодіжних організацій "Українська молодь Вінниччини". Ми закликаємо і В.Ющенка, і Ю.Тимошенко в цей воістину історичний час об'єднати свої зусилля, залучивши до спільної боротьби і О.Мороза, заради майбутнього України та її багатостраждального народу. Молодь Вінниччини свій крок для об’єднання зробила. Чи здатні зробити аналогічний крок Ви, Вікторе Андрійовичу, та Ви, Юліє Володимирівно, адже від нього залежить майбутнє України.

Сумний висновок гетьмана України Івана Мазепи: "Самі себе звоювали" - є актуальним і сьогодні. Якщо розбрат знову стане причиною поразки національно-державницьких сил на майбутніх виборах Президента, то Бог, Український Народ та Історія Вам ніколи цього не пробачать.

З повагою,

Коаліція молодіжних організацій “Українська молодь Вінниччини” у складі:

ВОО “Молодіжний Націоналістичний Конгрес”,
ВОМО "Батьківщина",
ВОО Молодіжного КУНу,
ВОО "Наше Поділля"(ПРП),
ВОО Молодий Рух (УНП),
ВОО Молодий Народний Рух (НРУ),
ВОО Українська Студентська Спілка,
ВОО “Чумацький Шлях” (УНА),
ВОМО "Соціал-демократична Перспектива" (СДПУ),
ВОО “Компас” (партія “Солідарність”),
ВОМО Український молодіжний “Собор” (УРП “Собор”)

Координатор Коаліції Коломієць Олег

Контактний тел. 067-9608952, e-mail: ukrainer@ukrpost.net

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1055278505.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua