Майдан / Статті  

додано: 27-06-2003
Олександр МОРОЗ: Кучма – назавжди!?

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1056730332.html

Дорогі співвітчизники! Звертаюся до вас в переддень Дня Конституції.

Протягом останнього десятиріччя Україна ще ніколи не була так близько до всеосяжної політичної катастрофи. Її епіцентр – президентська ініціатива щодо змін в Конституцію.

Ядро корупції в державі – президент і його найближче оточення, боячись відповідальності за наслідки злодійських реформ, відчуваючи, що наступає час розплати за розкрадання народних багатств, за злидарювання мільйонів громадян, за безробіття, невлаштованість у житті і духовне розтління, за авантюрне ризикування життям військових, за пустку, яку сіє в душах людських нинішня дійсність, намагаються зберегти себе при владі, продовжити своє царювання, заблокувати можливість будь-яких кадрових і політичних перемін у державі.

Саме цій меті присвячений проект змін до Конституції. Вдаючись до звичної брехні, президент і вся владна машина просторікують про підконтрольність влади, про передачу повноважень президента, про іншу роль парламенту у формуванні уряду, про перехід до парламентсько-президентської форми правління. Все – навпаки. Є в проекті лише одне – спроба довічно продовжити свої повноваження на чолі держави, навіть без проведення виборів.

Президент плює на Конституцію і правовий характер держави, на порядок розгляду доленосних проектів перемін. Він намагається тупо протиснути через парламент і Конституційний Суд свій варіант закону, блокуючи через заляканих депутатів проект, розроблений у Верховній Раді. Проект, втілення якого дає ковток свободи людям, відкриває перспективу до подолання руїни, гарантує права і свободи громадян, збереження української державності.

Звертаюся до депутатів усіх фракцій, найперше до членів більшості. Наше життя – мить в історії народу і держави. Не дайте його запаскудити дворушністю на догоду тому, хто довкола кожного з вас сплів тенета шантажу, сексотства, залякувань. Звільніться від ярма страху, на вас розраховують ваші виборці.

Звертаюся до лідерів та активу опозиційних політичних партій, до всіх соціально активних співгромадян. Відкладімо всі наші неузгодженості. Протягнімо одне одному руки взаємодопомоги. Наша Батьківщина чекає на захист від кримінальної чуми. Організовуймо народ на боротьбу за його долю, за правду, за Україну!

Звертаюся до всіх співвітчизників. Нехай ніхто не сподівається, що його хата залишиться скраю. Хто нехтує політикою – тим вона займеться сама. В долях ваших сімей, рідних і близьких, в безнадії для молодих, в ризику величезного дефіциту продуктів харчування, в своїй непотрібності державі перед чорнобильською та іншими бідами – хіба ви не бачите наслідки “ефективних президентських реформ”?

Вступаймо в боротьбу з очманілою від безкарності владою! Підтримайте всі акції опозиції. Не пропустимо повного панування зла!

<b>Хунта не пройде!
Разом - до кращої. долі!</b>

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1056730332.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua