Майдан / Статті  

додано: 07-08-2003
Юрій Кармазін: Відкрите депутатське звернення.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1060258142.html

Генеральному прокурору України
пану Піскуну С.М.
Міністру внутрішніх справ України
пану Смірнову Ю.О.
Міністру юстиції України
пану Лавриновичу О.В.
Голові Служби безпеки України
пану Радченко В.І.
Відкрите депутатське звернення

в порядку ст.16 Закону України "Про статус народного депутата України"

Про вжиття невідкладних заходів по відновленню законності, поновленні розслідування за нововиявленими обставинами по фальсифікованій кримінальній справі відносно засуджених Харківським обласним судом братів Буряків, розслідуванню злочинів, скоєних співробітниками УМВС, прокуратури і управління юстиції Харківської області, а також по розслідуванню обставин розкрадання посадовими особами правоохоронних органів майна на суму більш як 6.000.000 грн., яке знаходилось в розпорядженні засуджених та було вилучене під час слідства.

Шановні Святославе Михайловичу, Юрію Олександровичу,
Олександре Володимировичу і Володимире Івановичу!
Змушений звернутися до Вас відкрито, через засоби масової інформації, так як формальні відписки, які я одержав на свої звернення і депутатські запити показали, що особисто Ви не знайомі з їхнім змістом. А дарма! Адже мова йде про те, що в мене, як народного депутата України, у минулому прокурора і судді, виникли обґрунтовані сумніви в законності засудження людини до довічного позбавлення волі – найтяжчого покарання, передбаченого чинним Кримінальним кодексом України!
Чи можу я в такому випадку мовчати? А якщо дійсно засуджені невинні?! А якщо вбивці гуляють на волі і глузують з Вас?!

У травні 2002 року на особистому прийомі до мене звернулась Буряк Валентина Іванівна, яка повідомила мене про незаконне засудження її синів за подвійне вбивство.
З метою перевірки доводів, викладених нею у заяві на моє ім'я, я протягом року проводив депутатське розслідування, яким встановлено, що в ніч з 12 на 13 лютого 1997 року в місті Харкові у своїй квартирі з вогнепальної зброї були вбиті мати і син - Золотайко Любов Валентинівна і Клеба Костянтин Володимирович.
Вироком від 14.06.2001р. Харківським обласним судом за скоєння вказаного вбивства засуджені: Буряк Дмитро Володимирович, 1979 року народження, за ст.93 і ст.222 Кримінального кодексу України до 10 років позбавлення волі; Буряк Геннадій Володимирович, 1965 року народження, за ст.ст. 93, 143, 194, 222 та 208 Кримінального кодексу України до довічного позбавлення волі з конфіскацією всього особистого майна в дохід держави.
При провадженні дізнання, досудового і судового слідства допущено ряд безпрецедентних порушень кримінального матеріального і процесуального законів, які нагадують розслідування, що проводилися в 30-і роки в колишньому СРСР.
Виявлено факти навмисної фальсифікації матеріалів кримінальної справи з елементами посадової підробки процесуальних документів і умисного створення фіктивних доказів вини засуджених!
Депутатським розслідуванням встановлено, що особисте майно засуджених та майно, яке знаходилося в їх розпорядженні, на загальну суму більш як 6.000.000 (шість мільйонів гривень) розкрадене працівниками правоохоронних органів Харківської області! Ймовірно, що заволодіння цим майном і було основним мотивом засудження братів Буряк.
Матеріальні цінності, які вилучалися при досудовому слідстві як речові докази для забезпечення можливої конфіскації майна до матеріалів кримінальної справи умисно не долучені! А чого ж тоді виносився вирок щодо братів Буряк ім'ям незалежної України? Щоб одні бандити забрали майно в інших, користаючись тим, що вони носять форму і безконтрольно отримують гроші платників податків? Може тому Ви не хочете суспільного контролю і боїтесь парламентської трибуни ?

З травня 2002 року я тричі звертався до Генерального прокурора України Піскуна С.М. з метою переконати останнього в доцільності перевірки доводів засуджених в зв'язку з нововиявленими обставинами і захистити їх від незаконності вироку!
На всі звернення я одержав брехливі, поверхневі і непрофесійні відповіді, без врахування доводів, викладених у зверненнях.

Далі, Верховна Рада України проголосувала за мій депутатський запит по цих же обставинах!
Коли в листопаді 2002 року, я одержав відповідь на запит, то від нього повіяло особливо перекрученим цинізмом, цвіллю і гнилістю витягненого з підвалів СТАЛІНСЬКО-ЄЖОВСЬКО-БЕРІЄВСЬКОГО – "ВИННИЙ. БЕЗ ПРАВА НА ЛИСТУВАННЯ"!
Таку ж відповідь Заступник Генерального прокурора України Винокуров С.М. підписав і на адресу Голови Верховної Ради України Литвина В.М., хоча в 1999 році на підставі матеріалів цієї ж кримінальної справи офіційно висловлював кардинально протилежну думку, вказуючи на численні грубі порушення кримінально-процесуального законодавства, допущені слідством, і пропонував змінити запобіжний захід братам Бурякам з утримання під вартою - на підписку про невиїзд.

На підставі наявних в моєму розпорядженні матеріалів я заявляю про те, що кримінальна справа проти братів Буряків Є ЦІЛКОМ ФАЛЬСИФІКОВАНОЮ І ЗАМОВЛЕНОЮ!
Брати Буряки при обставинах, зазначених у вироку, інкримінованого їм злочину не скоювали!
Прокуратурою в достатній мірі не вивчались матеріали кримінальної справи, в тому числі і дві ухвали Харківського обласного суду про направлення справи для проведення додаткового розслідування та ухвала Верховного Суду України, якою братам Бурякам було змінено запобіжний захід з утримання під вартою на підписку про невиїзд! Уявляєте собі мужність заступника голови судової колегії з кримінальних справ Верховного Суду України Овчиннікова Є.І., який випустив на підписку про невиїзд "страшних вбивць"? І що вони творили після цього? Втекли, скоїли новий злочин? Ні! Вони працювали, вчилися і чекали Правосуддя...
Але, нажаль, мало ще тих, кому не по Кодексу, а по совісті, хочеться сказати: “Ваша честь!” Адже ці слова мають продовження: "Ваша честь і совість є запорукою справедливого і чесного розгляду справи". Ціна, прямо скажемо, чимала, тому що честі саме в багатьох не вистачає.
Судом першої інстанції незаконно допущена підміна досудового слідства судовим, а також узаконена фальсифікація.
В процесі судового розгляду справи встановлені факти фальсифікації і підробки всіх протоколів огляду місць події, протоколів відтворення обставин вчинення злочину, протоколу огляду і виїмки зброї, постанов про призначення судових експертиз та матеріалів цих експертиз, а також виконання підписів у протоколах за вигаданих понятих та протиправного вилучення-втрати зі справи важливих речових доказів!
По всіх зазначених фактах перевірка в порядку ст.97 Кримінально-процесуального кодексу України не проводилася!
Більш того, покази в якості свідка колишнього слідчого прокуратури Акульшина Р.М., провина якого у втраті з матеріалів кримінальної справи трьох куль і гільз встановлена судом, у вироку Харківського обласного суду протиправно фігурують, як докази вини братів Буряків у інкримінованому їм злочині!
У будь-якій країні це була б надзвичайна подія, адже слідчого притягають до відповідальності за фальсифікацію документів і втрату речових доказів, на яких мали б базуватись як на фундаменті обвинувальний вирок відносно братів Буряків та обґрунтування їх вини.
А фундаменту то і немає! І що? Правоохоронні органи не бачать підстав для поновлення розслідування? Тоді прийде час, що розслідування проведуть без Вас.

Напрошується висновок, що все вищенаведене стало можливим через неналежний прокурорський нагляд за досудовим слідством та розглядом кримінальних справ у судах з боку прокуратури Харківської області і Генеральної прокуратури.
Так, у матеріалах кримінальної справи маються письмові вказівки заступника Генерального прокуратура України Винокурова С.М., за №04/2-53143-97 від 18.06.1999 року, де відзначено неналежне невиконання в повному обсязі вказівок судової колегії з боку слідчого прокуратури Харківської області Мишкова Е.А., вказано на фальсифікацію процесуальних документів з боку слідчих прокуратури області.

Вказівки слідством так і не виконані, але вирок ухвалений!
У встановленому законом порядку ні прокуратурою, ні судом і по даний час не перевірено: хто, коли, при яких обставинах та з якою метою вилучив зі справи оригінали процесуальних документів і замінив їх підробленими!?
Матеріали судово-медичних експертиз №227-С від 30.05.97 і №83/227с від 14.06.97р. по трупу Клеби К.В. містять дані, достатні для висновку про невідповідність вихідних даних показам засуджених і іншим матеріалам кримінальної справи.
Приймаючи до уваги те, що Генеральна прокуратура України відмовилася належним чином перевіряти матеріали справи, адвокат В.Б.Несвіт, у встановленому законом порядку, на підставі копій матеріалів кримінальної справи, одержав від кваліфікованих судово-медичних фахівців висновки про час і обставини вбивства, які значно відрізняються від тих, які покладено в основу обвинувального вироку.
І навіть ці очевидні докази убивства Золотайко Л.В. і Клеби К.В. в інший, ніж це зазначено у вироку, проміжок часу (різниця 8-10 годин), і за інших обставин, ніж встановлені у вироку, прокуратурою належним чином не перевірено.
Разом з тим, враховуючи і той факт, що в матеріалах кримінальної справи є висновок судово-балістичної експертизи №744/783 від 05.03.97 р. про те, що надана на дослідження куля ніколи не була єдиним цілим з наданою на дослідження гільзою?!
При цьому, додатковою судово-балістичною експертизою №2220 від 29.04.99 р. вказано, що через відсутність куль і гільзи, після зникнення їх зі справи, неможливо зробити висновок про вбивство Золотайко Л.В. і її сина зі зброї, знайденої слідством.
А де ж тоді верховенство Конституції, ст.62 якої встановлює презумпцію невинності і висуває вимогу обґрунтовувати вину тільки тими доказами, що отримані законним шляхом, а всі сумніви витлумачувати на користь обвинувачуваних?! Очевидно, що при нинішньому рівні поваги до Конституції, при такому нагляді за її дотриманням та виконанням, вона довго буде спати, а Феміда так і не спроможеться відкрити очі й належно оцінити докази.

Зазначені обставини є очевидними і безумовними підставами для перегляду судових рішень по кримінальній справі в порядку виключного провадження.
Але прокуратура бездіяльна!?
Не знають куди поділося майно, яке повинне перейти державі, ні в Міністерстві внутрішніх справ, ні в Міністерстві юстиції! Може про це відомо Службі безпеки України? Адже це набагато складніше, ніж шукати чернігівських грибників.

Ґрунтуючись на матеріалах депутатського розслідування по даній справі, я прийшов до однозначного висновку про те, що засуджені невинні особи!?
Боже, але ж в свій час я був проти скасування смертної кари, я свято вірив у безпомилковість, сумлінність і чесність Ваших працівників! Правда, Господь надав мені можливість виправити свою помилку - розроблений під моїм керівництвом кримінальний кодекс раз і назавжди виключив страту з переліку покарань! Але ж це не значить, що до довічного позбавлення волі будуть засуджені невинні чи ті, кому вину не спромоглися довести ?
Буряк Г.В. і Буряк Д.В. інкримінованого їм вироком вбивства не скоювали. Цей злочин вчинено іншими особами. Докази вини інших осіб у вбивстві Золотайко Л.В. і Клеби В.К. слідством знищені, втрачені чи протиправно вилучені з кримінальної справи працівниками прокуратури і міліції.
Вважаю, що така груба фальсифікація кримінальної справи проти братів Буряків стала можливою тільки внаслідок високого рівня корумпованості працівників правоохоронних органів і чіткого погодження дій останніх з представниками організованої злочинності в Харківському регіоні з метою незаконного заволодіння особистим майном засуджених та майном, що знаходилось в їх розпорядженні, в тому числі 8 престижними автомобілями, 2 японськими мотоциклами (Кавасакі), аудіо- та відеотехнікою, колекцією мисливської зброї, а також автомобілями "Шкода", реалізацією яких займався Буряк Г.В.
Під час досудового слідства майно, вилучене у братів Буряків, до матеріалів кримінальної справи умисно не долучалося, а надходило в безконтрольне розпорядження і користування працівників правоохоронних органів, а потім безслідно зникало! У кримінальній справі немає жодної квитанції про здачу вилученого майна на збереження. На вісім особистих автомобілів Буряка Г.В. і шістдесят автомобілів "Шкода" арешт взагалі не був накладений – вони зникли!
Вважаю, що Генеральна прокуратура України сьогодні умисно порушує закон, направляючи для розгляду саме в прокуратуру Харківської області всі заяви та повідомлення про скоєні правоохоронцями злочини.
Викладене підтверджується і результатами діяльності державної виконавчої служби, яка навіть спільно з працівниками міліції неспроможна встановити місцезнаходження особистого транспорту Буряка Г.В.: автомобілів джип “Гранд-Чероки”, д.н. 400-33 ХК; джип “Гранд-Чероки”, д.н. 466 ХК; джип “Гранд-Чероки”, д.н. 411-37 ХА; джип “Гранд-Чероки” зеленого кольору без державного номера; джип "Дюранго", д.н. 400-88 ХК; джип "Митцубиши Паджеро", д.н. 141-61 ХА; “Мерседес-600”, д.н. CH 201005; “Митцубиши 3000”, д.н. 122-44 ХА; двох мотоциклів, а також близько 60 автомобілів "Шкода".
Може засоби масової інформації допоможуть Вам, добродії, і, заодно, Феміді знайти їх?
З матеріалів кримінальної справи, з метою полегшення розкрадання майна, протиправно виділені в окреме провадження матеріали по вилученню особистої законно оформленої мисливської зброї Буряка Г.В. в кількості 8 одиниць, що зберігається в даний час у Московському РВВС м. Харкова.
Заявляю про те, що зазначена зброя зберігається незаконно! Але ж уже майже 2 роки, як вирок набув законної сили !
Особливо цинічно виглядають усі ці відповіді з Генеральної прокуратури за наявності в їх розпорядженні конкретизованих та неодноразових повідомлень про злочини, скоєні нотаріусами міста Харкова, які незаконно засвідчували в 2002 році угоди купівлі-продажу дорогих престижних автомобілів, які належать особисто Буряку Г.В., під час відбування останнім покарання по вироку у в'язниці №8, що знаходиться у місті Житомирі!
Цікаво, добродії, постійно роз'їжджаючи по Європах, про що Ви там розповідаєте? А може треба припинити їздити і зайнятися справами у своєму будинку? Чи в черговий раз чекаєте, що це зробить парламентська слідча комісія?
Прокурор міста Харкова Шевченко Е.А. постановою від 20.05.2003 року закрив кримінальну справу по факту втрати вилученого в ході розслідування кримінальної справи майна Буряка Г.В. за відсутністю складу злочину, передбаченого ст.367 КК України.
Постанова, в числі іншого, містить витяги з протоколів допитів нотаріусів Грешаніної Г.Б., Лубкової Е.В. і Сиверіної Е.В., які стверджують, що 3.01, 21.04, 24.04.2002 року вони вчиняли нотаріальні дії в присутності Буряка Геннадія Володимировича, особистість якого засвідчувалася по паспорту, і він підписувався в журналі реєстрації нотаріальних дій!!!
І ці покази прокурор міста поклав в обґрунтування можливості закриття кримінальної справи за відсутністю події злочину?!
Закордонним кримінально-фантастичним трилерам далеко до нашої дійсності.
Повірте, Ваші підлеглі - гідні учні барона Мюнхаузена. Адже тільки йому були під силу такі чудасії !
Очевидно, що протиправно вилучені в Буряка Г.В. транспортні засоби і сьогодні незаконно знаходяться в чиїсь власності і продаються по підроблених документах! Вважаю, це стало можливим тільки за умови участі в цій махінації працівників правоохоронних органів.
Транспортні засоби Буряком Г.В. не продавалися, доручення на керування та розпорядження автомобілями нікому не надавалися. Про це засуджений Буряк Г.В. повідомляв слідство, знаходячись у Житомирській в'язниці №8.
Думаю, що не один з Ваших підлеглих мав би перебувати в цій в'язниці за зазначені чудеса! Звичайно, Вам заважає Парламентський Контроль!
Звертаю Вашу увагу, що розслідування кримінальної справи №17020161, порушеної 29.10.02р. Генеральною прокуратурою України по факту втрати майна Буряка Г.В. на підставі мого запиту, навмисне затягувалось більше 7 місяців!

На досудовому слідстві по кримінальній справі про вбивство Золотайко Л.В. та Клеби К.В., засуджений Буряк Г.В. неодноразово заявляв, що 15.02.1997 року близько 11-00 він був затриманий працівниками УВС міста Харкова на митному переході Росія-Україна в Харківській області.
При затриманні в нього був забраний без оформлення процесуальних документів новий автомобіль – "Гранд Чероки", який належав йому на праві приватної власності, вартістю 50.000 доларів США, 38.000 доларів США готівкою, мобільний телефон “Nokia”, особисті документи – посвідчення водія і технічний паспорт на автомобіль “Мерседес-600”, а також усі документи по розмитненню 14 автомобілів "Шкода".
Протокол в порядку ст.115 КПК України про затримку Буряка Г.В. був офіційно оформлений тільки через добу - 16.02.1997р.
Все зазначене майно – автомобілі, документи, гроші зникли !
З ким поділилися тоді та діляться зараз працівники міліції? Чому на мої запити ніяк не реагує СБУ!
Ймовірно, мафіозі з Палермо і Колумбії слід посилати до нас на стажування! Адже в них би вже вигнали і Генерального Прокурора і Міністрів МВС і Юстиції, та й весь Кабінет Міністрів скопом. А в нас ?

Суд першої інстанції в період з 7 по 14 червня 2001 року відкрито і віроломно нагло, повіривши в завчасно обіцяну бездіяльність з боку прокуратури Харківської області, в порушення ст.45-46 КПК України призначив захисником у справу Буряку Г.В. адвоката Бакалкіна В.А., хоча в підсудного була діюча угода з іншим адвокатом, якого, звичайно, не допустив до участі в справі. А де ж конституційне право на захист? Де прокурор?
Незважаючи на протест Буряка Г.В. проти захисту його інтересів Бакалкіним В.А., суд провів дебати з участю саме цього адвоката, видаливши попередньо Буряка Г.В. з залу судового засідання, і ухвалив вирок.
Що саме цікаве, адвокат Бакалкін В.А. особисто не спілкувався з засудженим ні до, ні після вироку!
Чи багато таких випадків у Європейських країнах ?

Далі, Верховний Суд України (доповідач Міщенко С.В.) 25.12.2001 року, без будь-якої перевірки доводів засуджених і захисту, залишає винесений за таких обставин вирок у частині доведеності провини і покарання без змін. І це після того, як судом першої інстанції не були виконані вказівки судової колегії з кримінальних справ Верховного Суду, що звільнили засуджених з під варти!

В процесі досудового слідства фальсифіковані і підмінені 18 основних процесуальних документів, протокол допиту свідка Каменецької Е.А. від 21.02.97 року (т.1 а.с.85) є ксерокопією, сім судових експертиз виконані з предметами, які не є в справі речовими доказами, дві судові експертизи проведені без речових доказів на підставі матеріалів, котрі є фальсифікованими.
Під час депутатського розслідування в моє розпорядження надійшли фототаблиці з зображеннями вбитих Л.В.Золотайко і К.В.Клеби, які знаходилися серед фотоматеріалів з інших місць подій – убивств сторонніх осіб.
Ще один фотознімок з місця вбивства був надрукований перед першим направленням справи до суду у Харківському місцевому щотижневику "Событие" за 19-25 вересня 1997 року, де була викладена версія слідства про вбивство, і зазначені прізвища!
Приймаючи до уваги, що при огляді місця події 13.02.1997 року, проводилася відео і фотозйомка, в подальшому відеокасети були кимось протиправно вилучені з матеріалів кримінальної справи, журнал обліку видачі фотоматеріалів у ЕКО Харківського УВС знищений, хто одержав фотоматеріали не встановлено, - виникає законне питання про особи тих, кому було вигідне зникнення важливих речових доказів і фотографій!
Це свідчить про те, що хтось і сьогодні володіє оригінальними фотодокументами з місця події! Комп'ютерну версію я Вам надав, але ж у справі зазначено, що відео- і фотозйомка при огляді місця події не проводилися. В ім'я чого була брехня?! Це ж ланцюг посадових злочинів.
На місці події був виявлений мобільний телефон "Бенефон", який не належав вбитим – телефон разом зі знятими з нього відбитками пальців з матеріалів кримінальної справи зник!
У матеріалах кримінальної справи відсутні процесуальні документи і матеріали перевірки на причетність до розслідуваного злочину й інших осіб, які затримувалися слідством у порядку ст.115 КПК України!!
Очевидно, що фальсифікація, підробка та вилучення процесуальних документів, зникнення речових доказів були вигідні і вчинялися умисно слідчими, посадовими особами прокуратури Харківської області з метою усунення Буряка Г.В. і Буряка Д.В, як власників розкраденого майна, та приховування своїх злочинних дій!
Таким чином, вважаю, що у відповідності зі ст. 400-4 КПК України наявні всі підстави для перегляду судових рішень у цій справі в порядку виключного провадження, що є вагомі нововиявлені обставини, а також мало місце істотне порушення вимог кримінального та кримінально-процесуального закону, які істотно вплинули на правильність вироку!
Генеральна прокуратура України зобов'язана силами своїх працівників перевірити усі вищевказані, а також інші обставини, що містяться в заявах про злочини, поданих засудженими і захистом щодо проведення розслідування і винесення обвинувального вироку по ЗАМОВЛЕНІЙ КРИМІНАЛЬНІЙ СПРАВІ ПРОТИ БРАТІВ БУРЯКІВ!
Міністр Внутрішніх справ України зобов'язаний дати вказівки про встановлення місця перебування транспортних засобів, які фігурують у матеріалах кримінальної справи, що були власністю братів Буряків, їх негайному затриманні.
Встановити обставини зникнення фотодокументів, а також слідів відбитків пальців рук.
Перевірити обставини, викладені в заявах захисту і засудженого Д.В.Буряка щодо обставин викрадення останнього 19.02.97р. невідомими особами, після чого він був викинутий з машини біля Жовтневого РОВД, де його відразу затримали працівники міліції о 00 годин 56 хвилин 21.02.97р.
Матеріали затримки втрачені органом дізнання і слідством!? - це теж злочин!
Міністру юстиції України необхідно вжити всі заходи для встановлення місця знаходження всього майна, яке належить засудженим братам Бурякам і проходило по кримінальній справі, але було незаконно розкрадене.

На сьогодні по кримінальній справі, по виконанню вироку, в дохід держави не повернуто нічого ! Оце – корупція!
Напевно, працівники правоохоронних органів Харківської області ототожнюють себе з ДЕРЖАВОЮ !
Від імені виборців України, реагуючи на дане звертання, я прошу Вас пам'ятати про те, що брати Буряки незаконно знаходяться в ув'язненні більше п'яти років !
Прошу також Вас звернути увагу, що всі викладені страшні факти правового безчинства підтверджені документально, але описані ще не всі... Я пам'ятаю, у якій державі живу. Адже вбивці Гонгадзе були відомі через тиждень, але були просто звільнені зі служби в МВС.
Але я сподіваюся! На себе, на друзів, на Верховний Суд, Європейський Суд по правах людини, на Бога, і поки живу, буду боротися за право жити в країні, де не треба буде писати такі звернення, де від мене не буде ховатися, як і від усього парламенту, Генеральний прокурор, де кожен українець буде захищений Конституцією і Законом!

Шановні добродії!

Я щиро хотів би не сумніватися у Вашому бажанні відновити справедливість по даній справі, захистити від необґрунтованого вироку засуджених, встановити осіб, що дійсно скоїли даний злочин і винних у злочинах при провадженні досудового слідства, а також реабілітувати честь і достоїнство незаплямованих брудом беззаконня працівників правоохоронних органів.
Розвіяти мої сумніви і сумніви усіх, хто знає про цю справу можете поки що тільки Ви, та й за посадою зобов'язані це зробити.
Бездушшя усіх, хто готував мені десятки відписок по цій справі, – живильне середовище сумнівів у силі і Конституції та інших Законів України. А це вже проблема деградації суспільства!
І якщо в їхній силі, втіленій у Вашому виконанні, засумнівалася людина, яка третину свого життя розслідувала вбивства, то що мені залишається пояснювати людям, котрі завалюють депутатів скаргами про корупцію, бездушшя, фальсифікації, злочини правоохоронців.
Я з честю можу сказати, що жодної невинної у вбивстві людини не заарештував і не засудив!
Чи зможете Ви також відповісти на це запитання?. .
Адже саме Ви і Ваші попередники переконували Президента накласти вето на Закон про парламентські слідчі комісії!
Президенту Вами доповідається лакована, уміло відретушована Правда (?)! Ви сподіваєтеся на монополію розслідування.
А її не буде !

У Бога є своє слідство і свій Вищий Суд і вето на цей Закон Життя ніхто не накладе!
Про вжиті Вами заходи по розгляду звернення прошу повідомити мене особисто у встановлений Законом термін.

Честь маю,
народний депутат України,
Голова Центральної Ради
Партії захисників Вітчизни,
Заслужений юрист України,
почесний працівник прокуратури України,
Державний Радник юстиції
Третього класу
Юрій Кармазін

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1060258142.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua