Майдан / Статті  

додано: 19-09-2003
: ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ Л. Д. КУЧМІ

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1063988641.html

Пане Президенте!

Під Вашим керівництвом відбувається <b>наступ на демократію</b>, на наше право обирати главу держави і формувати місцеву владу.

<b>Так звана “політична реформа”</b> покликана залишити при владі в Україні ті сили на чолі з Вами, які втратили нашу довіру, довівши свою неспроможність забезпечити розвиток України на шляху демократії, процвітання і гідного місця у світі.

Ваша учать у створенні <b>так званого “єдиного економічного простору”</b> на умовах, що суперечать чинним Конституції, законодавству, міжнародним зобов’язанням України та задекларованому Вами курсу на європейську інтеграцію, викликає обурення громадян України, Президентом якої Ви маєте честь бути.

<b>Ми не допустимо</b> втрати частини державного суверенітету України та підпорядкування нашої економіки російським інтересам!

Оскільки, незважаючи на наведені аргументи, Ви підписали угоду, <b>ми вимагаємо</b> започаткування Верховною Радою України процедури <b>Вашого імпічменту</b> за зраду національних інтересів України.

Своєю поведінкою Ви зганьбили нас в очах світової громадськості!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1063988641.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua