Майдан / Статті  

додано: 26-09-2003
Franko: Львів*яни на пікeтуванні облдeрж натовкли eсдeкам писки

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1064599114.html

Отже, справа торкалася С. Медв., якому облрада виразила недовіру більшістю голосів ще у червні, але дотепер він сидить на своїй посаді, більше того, зараз податкова почала душити підприємців, які не вгодили або владі, або є опозиціонерами по партії (адже податкова - фінансове джерело есдеків).

От і тому більшість депутатів у своїх виступах назвали есдеків злочинним кланом. Їх з трибуни називали і партією, в абревіатурі якої є "маленький нуль", або, як сказав Шухевич - в народі їх називають "обрізаними".

Після таких виступів Шурма спробував вийти на рибуну, бо бачте образили партію. Його засвистали. Народ скандував "Геть. На майдан його". Коли він вийшов - його освистали, чимось кидали, кричали "Юда". (Тато кинув йому під ноги жменю копійок). Ющенко нарешті з трибуни сказав Медведчуку "По-доброму подай у відставку і лиши це місто в спокої". Шухевич під завісу взявши слова, сказав, що у залі поруч сиділи есдеки і шепталися, що на вулиці їх можуть і побити, тому він відповів "Будуть бити, панове, і то по фізіономії".

Словом, інакше, як злочинцями, які грабують народ для підтримки влади і своєї партії, їх ніхто не називав.

Було поіменне голосування на підтримку заяви про недопускання втупу до ЄЕП і політичної реформи в країні, 50 деп. було за, 1 утримався (не пам'ятаю, хто), і 18 (всі члени СДПУ(О)) були проти.

Сесія не була закрита до повернення голови облради з Києва, де має бути прийняте през., головою верх. ради рішення про відставку Медведчука.

На сесії міськради було прийняте рішення про відставку голови міської податкової адміністрації, Хом'яка, я так розумію, що есдеків хочуть відсторонити від цієї годівниці, бо вони вже заявлчють "моя податкова адміністрація направила в бюджет...", а скільки вона направила у свої кишені і на приховала для купівлі майбутніх виборів - та фантастика, скажімо, виплативши якійсь неіснуючій фірмі (вважай, собі в кишеню) кошти, що перевищують дворічний бюджет області. і т.д.

Крім того, з трибуни Ющ. заявив (а ти знаєш, що він ніколи різко не виступав), "нам не подобаєтесь ви, тому що ви крадете. Але ми не дамо вам більше красти". Я не нинішня, і не вважаю, що все буде зразу "чікі", але ці "обрізані" на чолі з Медв. вже розперезалися зовсім, ще хотіли мати можливість мати свою ментярню (податкова хотіла мати можливість ув'язнювати неплатників), на що їм було сказано "зась", бо тоді вони вже кидатимуть за грати всіх, хто "не угодний".

Словом, думаю, що припиняти це свавілля було потрібно.

Тут ще є не зовсім зрозуміла річ про ЄЕП. Ющ. буквально сказав: "ЄЕП це ще не так страшно, за рік вони не зуміють дуже нашкодити. Зараз є важливіше питання - це корумпована влада". І Хорошковський, який був проти і який казав, що при вступі в ЄЕП піде у відставку, тепер каже, щоЄЕП не так страшно. Азаров взагалі веде себе переможцем, буквально заявив, що угода буде ратифіккована ще до Нового року і то абсолютною більшістю голосів.

При тому по-батьківськи "поплескав" по плечу Хорошковського, типу "молодий ще, погарячкував раніше..."

Ми ще не "там", а зам. міністра вн. справ Росії заявила, що вони "змусять країни пострадянського простору визнати російську мову офіційною".
(Ні, Аз. і Хор. не були, це я після віче дивилася всі новини по ТБ.)

Мене трохи дивує той оптимізм з ЄЕП, бо залізти просто, а от вийти...

Чомусь коли був СРСР теж всі мали право вийти... на папері. Але ніхто навіть не пробував. Хоч тільки про це мріяли.

Ми з татом після завершення сесії пішли додому, тому подій після я не бачила. Але, судячи з того, що народ спокійний нині зранку, більше нічого цікавого не сталося.

На сесії ще бело закинуто есдекам в тому, що вони понавозили обкурених, обколених, таких як і вони самі, яких народ виштовхав за межі майдану. То власне їх потовкли і їх плакати подерли. То булор до засідання.

І ще було висловлено обурення їхніми бандитськими методами (увечері за день до сесії декількох хлопців, студентів інфізу і універу, які роздавали листівки, вивезли на Замок і погрожували там закопати.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1064599114.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua