Майдан / Статті  

додано: 29-09-2003
: ЗВЕРНЕННЯ ФОРУМУ ДЕМОКРАТИЧНИХ СИЛ ПРИІРПІННЯ ДО ЛІДЕРІВ ОПОЗИЦІЇ

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1064833868.html

Президентські вибори 2004 року є тим безпрецедентним випадком в історії незалежної України, коли більшість виборців заздалегідь знають, за кого саме вони будуть голосувати. Як показали останні вибори до Верховної Ради, 75% виборців – це опозиційний електорат, який в різних пропорціях розподілений між лідерами найбільших опозиційних виборчих блоків – О.Морозом, П.Симоненком, Ю.Тимошенко та В.Ющенком.

Це свідчить про те, що ми нарешті маємо реальний шанс розірвати замкнене коло поразок народу, що окреслюється схемою <b>“злочинна влада – фальсифікація виборів – злочинна влада”.</b>

Але потрібно пам’ятати про те, що влада, з яких би кланів вона не складалася, та які б протиріччя її не роздирали, вже неодноразово, на відміну від опозиції, демонструвала свою здатність до об’єднання та мобілізації в критичні моменти. Адже їй є що втрачати. Крім того, не будучи обтяженою моральними принципами, володіючи потужним фінансовими та адміністративними ресурсами, вона має в своєму арсеналі набагато більше засобів для перемоги.

Ми вважаємо, що нинішнього високого рейтингу Ющенка недостатньо для перемоги.

Ми вітаємо, що нарешті лідери опозиції розпочали переговори про об’єднання, але, на нашу думку, вони просуваються занадто повільно.

<b>Тому ми, представники демократичних сил Приірпіння, звертаємося до всіх лідерів опозиції та до В.Ющенка як найбільш реального кандидата в Президенти з вимогою негайно створити тіньовий уряд (уряд народної довіри), де кожен з лідерів опозиції займе своє достойне місце.

Досить грати за правилами, які диктує нам влада і яких вона сама ніколи не дотримується. Влада постійно нас ділить на лівих і правих, російськомовних та україномовних, на проросійських та проєвропейських, підкидаючи нам різноманітні теми на кшталт ЄЕП чи змін до Конституції. Тим часом, поки ми з’ясовуємо між собою стосунки, їй нічого не загрожує, і вона може й надалі грабувати народ.

На відміну від демагогічних закликів до об’єднання, які час від часу лунають з уст наших лідерів, тіньовий уряд – це реальний крок до реального об’єднання. Він матиме стратегічне значення не тільки для перемоги на виборах, але і для підняття України з тієї соціальної та економічної прірви, в якій вона опинилася. Кожен з потенційних міністрів має вивчити проблеми сфери його майбутньої діяльності та запропонувати свою програму дій до президентських виборів. Тіньовий уряд це не просто піар-технологія, він повинен стати командою професіоналів, яка охопить всі сфери суспільного життя і вийде на президентські вибори з глибокою науково обґрунтованою програмою виведення України з економічної та духовної кризи.

Тільки така команда, яка поряд із забезпеченням політичних інтересів більшості виборців України буде ґрунтуватися на високому професіоналізмі і патріотизмі, може протистояти фінансовій та адміністративній потузі злочинної влади, мобілізувати та підняти народ України, принести перемогу. </b>

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1064833868.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua