Майдан / Статті  

додано: 16-10-2003
Ігор Столяров: Чи прагне представництво блоку „Наша Україна” в Одесі об”єднати опозицію?

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1066294906.html

Віктор Ющенко та Юлія Тимошенко, як наголошується у численних публікаціях в пресі, посилили інтенсивність переговорного процесу про можливість досягнення домовленості про єдиного кандидата на посаду Президента України. Особлива реакція на перспективи цих домовленостей виникла у обласного представництва блоку „Наша Україна” в Одесі.

Як повідомив Голова обласної організації партії „Батьківщина” Анатолій Цибульчик: „Нас жодного разу не запросили на спільні консультації з обласним представництвом блоку „Наша Україна”. Саме тому немає підпису „Батьківщини” під спільною Декларацією ухваленою на Форумі демократичних сил. А ось на Форум ми запрошення отримали і прийшли, щоправда, слова нам там не дали. А говорити ми хотіли саме про необхідність єднання”.

Бажання підписати Декларацію про єдність у „Батьківщини” в Одесі справді було. Про це заявила, у приватній бесіді, з керівником обласного представництва „Нашої України” Володимиром Курінним заступник голови партії Жанна Болянська. І сталося це на прес – конференції в редакції газети „Юг” – присвяченій підсумкам роботи Форуму 04 жовтня.

Але, повернімося до головної теми.

На Форум активісти „Батьківщини” прийшли з цілком прийнятним гаслом: „Ющенко, без єднання з Тимошенко ти не переможеш”.
Про необхідність і важливість єднання Ющенка, Тимошенко та Мороза неодноразово казав і сам лідер „Нашої України”. Але... В Одесі дехто думає інакше.

Преса багато писала про оперативне затримання на Форумі демократичних сил 04 жовтня молодого зловмисника, який кинув кілька яєць у бік лідера блоку „Наша Україна” Віктора Ющенка. Штраф, який отримав молодик, у розмірі 51 гривні, виглядає, звичайно, мізерним у порівнянні з тим яку нагороду Він отримає за здійснення цієї своєї недоброї „місії”. Охорона Форуму, тим не менше, дійсно продемонструвала виправдано стримку реакцію на дії провокатора. І саме це дає підстави припустити, що у випадку з іншим інцидентом справа була зовсім не у професісійних якостях охорони.

Як стало відомо від активістів партії „Батьківщина” – на Форумі демократичних сил в Одесі мала місце ще одна хуліганська витівка
Мова йде про невідому жінку, яка ДВІЧІ намагалася зірвати, а потім, з третьої спроби, все таки пошматувала принесене активістами „Батьківщини” гасло „Ющенко, без єднання з Тимошенко ти не переможеш”... Охорона Форуму бездіяла.

Цікаво, що заклики про єднання Ющенка, Тимощенко та Мороза, які проголосив у своєму виступі на Форумі народний депутат України Василь Цушко – стали причиною загальних оплесків всіх учасників заходу.

„Невідома жінка, яка порвала гасло мала і офіційне запрошення від оргкомітету Форуму демократичних сил” - зазначив Голова обласної парторганізації „Батьківщини” Анатолій Цибульчик
Жодних вибачень за прикрий інцидент представники блоку Юлії Тимошенко – від оргкомітету обласного Форуму не почули.
Як справедиво зазначив пан Цибульчик: „З союзниками себе так не поводять...”

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1066294906.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua