Майдан / Статті  

додано: 31-10-2003
Володимир Бойко: Фоторепортаж з Донецька

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1067637462.html

<a href="http://maidan.org.ua/gallery/don/1_G">Фото 01</a>.
В ніч з 30 на 31 жовтня донецькою владою до зали Палацу молоді “Юність”, де мав відбутися з’їзд “Нашої України”, було завезено біля 3 тисяч молодих людей бритоголової зовнішності. Всю ніч “бритоголові” палили багаття та пили завезену для них горілку. З шостої ранку до Палацу стали прибувати автобуси з написами “спецмаршрут”, якими було доставлено ще біля 3 тисяч осіб - учнів ПТУ, школярів, працівників підприємств Донецька, Макіївки та Авдіївки. Як розповіли працівники Авдієвського кокосхімзаводу, їх примусили приїхати на площу під страхом звільнення з роботи. Тим часом на фасаді заорендованого “Нашою Україною” Палацу був вивішений транспарант, який зображав В.Ющенка в есесівській формі, причому тінь, що падала від нього, мала обриси Гітлера.

<a href="http://maidan.org.ua/gallery/don/3_G">Фото 03</a> З шостої ранку до четвертої дня звезені до Палацу люди змушені були, в очікуванні, доки приїде Ющенко і їх нарешті відпустять додому, грітися біля розкладених багать.

<a href="http://maidan.org.ua/gallery/don/5_G">Фото 05</a> Через пару годин, переконавшися, що багаття не допомагають, гуманна місцева влада, аби люди не померзли, стала завозити для пікетувальників горілку та цукерки “Київ-конті”. Оскільки виліт В.Ющенка в Донецьк затримувався, біля Палацу завдяки турботі заступника губернатора Василя Джарти були розгорнуті біотуалети...

<a href="http://maidan.org.ua/gallery/don/16_G">Фото 16</a> ... а також намети по розливу пива “Сармат”.

<a href="http://maidan.org.ua/gallery/don/4_G">Фото 04</a>. Ці протестанти так накуштувалися халявної горілки, що випустили з рук найдорожче, що їм могла дати донецька влада - транспаранти “Ющенко - геть!”.

<a href="http://maidan.org.ua/gallery/don/8_G">Фото 08</a>. Пікетувальникам, які ще трималися на ногах, були роздані папірці під назвою "Сценарий поведения", де було розписано, що й коли кричати при появі лідера “Нашої України”. А саме - “фюрер, геть!”, “Нет нашизму!” і т.п.

<a href="http://maidan.org.ua/gallery/don/11_G">Фото 11</a>. Отакими бігбордами з зображенням В.Ющенка у формі СС за одну ніч був прикрашений центр Донецька. На більше в керівників Облдержадміністрації та Обласної Ради фантазії не вистачило. Розвішування бігбордів відбувалося за допомогою автовишок "Донецькміськсвітло" під охороною працівників міліції та в супроводі автомобілів ДАЇ.

<a href="http://maidan.org.ua/gallery/don/2_G">Фото 02</a>. Михайло Свистович пройшов у Палац “Юність” і подивився на влаштований там обласною Радою шабаш дуже просто - купив у якогось ПТУ-шника за 5 грн. листівку “Ющенко нужею Донбасс, а Донбасс Ющенко не нужею”, і бандюки прийняли його прийняли за свого.

<a href="http://maidan.org.ua/gallery/don/7_G">Фото 07</a>. “Кобзон шагаєт впереді”

<a href="http://maidan.org.ua/gallery/don/6_G">Фото 06</a> Але найрозумнішою витівкою Облдержадміністрації була вказівка розмалювати павільйон з пальмою Мерцалова, який вдень і вночі охороняється міліцією, символікою УНА-УНСО. Здивування місцевих УНСО-вців, коли вони довідалися про це, не знало меж.

<a href="http://maidan.org.ua/gallery/don/12_G">Фото 12</a> Віктора Ющенка в аеропорту зустрічала юна донеччанка

<a href="http://maidan.org.ua/gallery/don/9_G">Фото 09</a> Нарешті автобус з народними депутатами під’їхав до готелю “Шахтар”, що через дорогу від Палацу молоді “Юність”, де зібралися прихильники НУ.

<a href="http://maidan.org.ua/gallery/don/13_G">Фото 13</a> Донецьк вітає В.Ющенка

<a href="http://maidan.org.ua/gallery/don/15_G">Фото 15</a>. На східцях готелю відбувся імпровізований мітинг.

<a href="http://maidan.org.ua/gallery/don/10_G">Фото 10</a> Серед ватажків антиющенківської провокації почалася метушня - вони не очікували, що В.Ющенко з’явиться не біля Палацу, а біля готелю. Тоді “бритоголові” під охороною міліції стали жбурляти через дорогу каміння в автобус, на якому прибули народні депутати.

<a href="http://maidan.org.ua/gallery/don/14_G">Фото 14</a> Під час мітингу

<a href="http://maidan.org.ua/gallery/don/12_G_001">Фото 15</a> Ще одна чудова фотка: в аеропорт, куди зігнали школярів зустрічати Ющенка, завезли безкоштовну горілку та печиво й цукерки "Київ-конті" (власником Київ-конті є Голова Донецької облради Борис Колесников). Ось до якого стану дорослі дяді з Облдержадміністрації напоїли дітей. На передньому плані: коробки з печивом та цукерками

<a href="http://maidan.org.ua/gallery/don/10_G_001">Фото 16</a> А розпочиналося все так добре. На фотографії зліва направо: Геннадій Васильєв, Рінат Ахметов, Борис Колесников, Віктор Ющенко.

<a href="http://maidan.org.ua/gallery/don/25_G"> Фото 17 </a> торгівців з ринку пригнали до Облдержадміністрації, куди мав зайти Ющенко

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1067637462.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua