Майдан / Статті  

додано: 13-11-2003
Володимир Мартинюк: Ритуальний антимоскалізм

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1068728233.html

Скільки не буваю у Львові - у Російського Культурного центру постійно "трохи" побита вітрина. Дірку власники як правило чимось картинно обмальовують, аби народ випадково цеї дірки не прогавив та ретельно обдивився. Останній раз біля дірки приліпили (але так щоб її було видно) якийсь малюнок з виставки, яка акурат проходила у в російському центрі.

Ну коротше гра в такий собі "антимоскалізм", котрий як "побутовий антисемітизм" євреям особливо не шкодить, зате шаленно їх гуртує і мобілізовує.

Все справляє враження вистави ( навіть якщо частина її учасників так не вважає і зовсім не тішиться своїй участі у цій виставі).

Зразу ж скажу що раз міська рада дала дозвіл на розміщення цього культурного центру, то хай він там собі буде, культура ніколи нікому не зашкодить, навіть якщо вона москальська і пропагується у Львові.

Переконаний що більшість львівян поділяють мою думку. Росіяни , які живуть у Львові напевно й поготів - у Львові їм живеться не так вже й погано, як це описують різні напівбожевільні писаки у Росії. У всякому разі вони контролють більшість львівського бізнесу, а в суботу та неділю, коли львівські українці виїжджають на дачі або в села до родичів - Львів взагалі сприймається як російськомовне місто. Тобто росіян і "рускоязичних" у Львові дуже багато.

У мене складається враження що ритуально-регулярне биття вітрини Російського Культурного центру має за мету зганяння львіських росіян у своєрідне гетто, де можна було простіше залучати їхні емоції та напевно гаманці до всіляких політичних акцій, на манір того що робить зараз у Львові СДПУ(о).

У всякому разі "вітриноломів" вже давно можна було б знайти, хоча б встановивши відеокамери у цьому шикарному і добре устаткованому центрі.Якщо звичайно, ці відеокамери там не стоять з дня його відкриття і пики хуліганів не є давним давно записані на відеоплівку .

Те що таке не робиться , означає що це вигідно владі і напевно вигідно патронам самого Російського Культурного центру, себто Консульству Росії у Львові. Вбиство Білозіра продемонструвало політичні уподобання верхівки львівських силовиків, і навряд чи вона співчуває тим хто піднімає свою погану руку на "русское дєло". Напевно хуліганів не ловлять тому, що вони на думку декого, сприяють цьому "русскому дєлу"

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1068728233.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua