Майдан / Статті  

додано: 21-11-2003
Тарас ТОКАР: Марні надії...
"Власний дім"

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1069421338.html

Нещодавно у центральній частині смт. Шишаки Полтавської області відкрився офіс районної організації Української Народної Партії. Власником будинку, де знаходиться офіс, є дружина депутата Полтавської обласної ради, генерального директора будівельного підприємства "Шишаки-Будкомплекс" Михайла Ясківця.

Підприємство, яке очолює М.Ясківець, постійно входить до числа найбільших боржників по податкам до державного бюджету, пенсійного фонду та зарплатні у районі.

"Підприємливий" депутат поки що знаходить шляхи від несплати податків. В той час коли областю керував член політради Аграрної партії України Євген Томін, Ясківець загнав весь свій колектив в АПУ. Навіть, за "свої" кошти виготовив 400 партквитків. Тільки Томіна Президент України звільнив з посади, як Ясківець "переоформив" тих же 400 чоловік до Партії Регіонів. Хоча працівників на цьому підприємстві стало значно менше - пішли за власним бажанням від боржника.

Та Михайло Ясківець далекоглядна людина - він дивиться вже на президентські вибори. Тихенько, без ніяких оголошень, секретарка, яка працює на його підприємстві, стає головою районної організації Молодіжної партії України. Звісно, без згоди шефа вона не прийняла б такого "відповідального" рішення. Трохи пізніше через свою дружину він наближається до Української Народної Партії - про що написано вище. Як відомо, обидві ці партії входять до політичного блоку Віктора Ющенка "Наша Україна".

Економічний пройдисвіт перетворюється ще й на політичного стрибунця. Після відкриття шишацького офісу УНП, засновник газети "Полтавська думка - 2000" Олександр Кулик (він же голова обласної організації УНП) відмежовується від майбутніх публікацій про М.Ясківця. Невже обласний керівник УНП змінив свою точку зору до депутата-"бізнесмена"? В обмін ця партія у Шишацькому районі може неофіційно заручитися підтримкою "святого Михайла". Неофіційно - щоб ніхто не знав. Ясківця не чіпатимуть, а місцеві виборці залишаться наодинці зі своїми проблемами, які вже тривалий час створює їм депутат обласної ради.

Всі тили прикриті. Тепер Ясківець може тихенько сказати у Шишаках, що він за "Нашу Україну". Тихенько - щоб не почули у Києві...

Марні надії горе-будівельника, що й надалі він безкарно працюватиме в тому ж руслі. Не дозволимо.


<b>Наволочі стає більше?</b>

На публікацію під заголовком "Марні надії...", я якій йшлося про депутата обласної ради М.Ясківця, котрий принципово роками не сплачує податки, не виплачує зарплату працівникам, надійшов коментар від читача. Дмитро (так він себе назвав) вважає, що "спина у Віктора Андрійовича поки що широка, і за нею скільки різної наволочі можна сховати".

Ввечері цього ж дня стало відомо, що акцію блоку Віктора Ющенка (як повідомив "Шишацький кур'єр" (регіональна вкладка до газети "Полтавська думка - 2000")) одним з перших підтримав бувший член Аграрної партії, потім - Партії регіонів, завтра - ..., відомий пройдисвіт, шахрай, депутат Полтавської обласної ради М.Ясківець.

<i>Віктор ТОКАР,
голова Обласного фонду підтримки
індивідуальногожитлового будівництва на селі. </i>

http://www.dim.poltava.ua/weekly/23.htm

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1069421338.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua