Майдан / Статті  

додано: 08-12-2003
Navigator: До влади в Росії повернулась КПСС – чотирма колонами.
Форум Майдану

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1070894606.html


Колона перша – Єдина Росія.

Найрозумніша і найметкіша частина вихованців КПСС і ВЛКСМ.
Партія влади, що виросла на комуністично – гебешних грошах і звязках, та на комсомольских комерційних центрах. Демократично прийшовши до влади в демократичній Росії, не могли змиритись з загрозою втрати влади (і часто бізнесу) після кожних наступних виборів. Тому всім серцем вітали путінську консервацію бюрократії – відновлення номенклатури. Генерали отримали закон про державну службу – коли відставним військовим пропонуються після відставки державні посади того ж номенклатурного рівня, який вони займали в армії. Народ отримав на розтерзання олігархів і обіцянки наведення порядку. Те, що місце олігархічного капіталізму займе держкапіталізм мало кого хвилює. Державні управлінці (хто – дивись вище) отримають реальні ресурси, народ – фото олігархів в камері тюрми.
Грудневі вибори показали, що майже всі губернатори,що вибирались одночасно з депутатами Думи, і хто не посварився з Кремлем, зберегли свої посади. От що таке керована демократія. Кремль гарантує місцевій владі безсмертя, місцева влада Кремлю – “смерть за царя”. Перед виборами не тільки центральні канали телебачення, але й місцеві, рекламували в основному тільки одну партію – партію влади.

Колона друга – КПРФ.

Найдурніша частина КПСС. Партія “лузерів”, що не отримали нічого в новій Росії. З року в рік вперто тусували одну й ту саму номенклатурну колону, що обросла жирком і стала компрадорською настільки, що відкинула ідеї соціальної справедливості і переділу власності. В звязку з чим втратили обережність (торгували місцями в Державній Думі) і інстинкт самозбереження. Електорат, не почувши улюблених мандр - масово перебіг туди, де вони зазвучали.

Колона третя – “Родіна”.

Найшовіністичніша частина вихованців КПСС. Ввібрала в себе всі шовіністичні покидьки типу Бабуріна і реакційний генералітет типу Вареннікова. Ідеологічно стоять саме на ідеї соціальної справедливості на основі переділу власності. В державному будівництві являються “жиріновськими для інтелигенції”.

Колона четверта – ЛДПР.

Паруси ЛДПР, поставлені КГБ (передовим загоном КПСС) на зорі перебудови для плавання в руслі великодержавності, виявились роздутими новими російськими вітрами “Ми – за рускіх, ми - за злиденних”. Якщо ЛДПР майже втратила виборців 4 роки назад (тільки 6% голосів), то тепер Жиріновський з задоволенням пояснює свій секрет :”Росія завжди була самодержавною – і при царях, і при КПСС. Це кажу не я, а мої виборці, що вимагають царя. На цих виборах ми його й вибрали...”
На радостях правду сказав.

Крім чотирьох колон КПСС в Державній Думі Росії нема нікого.

Перебудова закінчена.

Забудьте.

КПСС перебудована.
Вітайте.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1070894606.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua