Майдан / Статті  

додано: 16-12-2003
Людмила Костенко: Право

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1071596019.html

На днях переглядаючи старі числа журналу “Нева” періоду перебудови, дійшла висновку, що мабуть на часі перечитати все, що тоді друкувалось. Ось, що я прочитала:

"Во всей нашей печальной истории нет ничего более страшного, чем лишить человека его естественного убежища – закона и права ... Падут они и нас унесут с собою. Мы сами себя слопаем. Нет в мире более чреватого будущими катастрофами преступленья, чем распространить на право теорию морально-политической и социальной относительности. Оно - вещь изначальная. Оно входит во все составы нашей жизни. Пало право - и настал 37-й год. Он не мог не наступить."
"К историку", Юрий Домбровский

Я думаю, вам відомо, що цей чоловік дізнався про це не з книжок. Щодо себе – пам’ятаю, як начитавшись тієї літератури, сказала близькій людині, що пережила все те, - "Який то був жах!". Стара жінка (їй тоді вже було за вісімдесят) з очима повними сліз відповіла: "Ви не можете собі навіть уявити, що то було!" Думаю, що зараз я вже можу це уявити.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1071596019.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua