Майдан / Статті  

додано: 24-12-2003
Фракції "Наша Україна", блоку Юлії Тимошенко та СПУ: Звернення до громадян України

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1072222562.html

Звернення фракцій блоку "Наша Україна", блоку Юлії Тимошенко та Соціалістичної партії України до громадян України

23 грудня 2003 року

Шановні громадяни України! Співвітчизники!

Сьогодні, 23 грудня 2004 року в українському парламенті відбувається спроба здійснення антинародного, відверто злочинного антиконституційного заколоту. Під приводом так званої "політичної реформи", пропрезидентська більшість Верховної Ради прагне навіки передати владу в Україні кланам, забрати у народу право голосу, право вибору, право на гідне життя. Ігнорується наша вимога і нагальна суспільна потреба у виборах парламенту та місцевих рад на пропорційній основі за партійними списками.

Клани, що захопили Україну та вже кілька років поспіль збиткуються над народом, не криючись виступили за те, щоб громадяни України були позбавлені свого останнього конституційного права — права обирати президента на прямих всенародних загальних виборах.

Насправді ж ініціаторам реформи у кучмістсько-медведчуківському виконанні не потрібні зміни. Справжня мета цієї псевдореформи — навіки залишити все так, як є зараз при Кучмі. Вони й далі хочуть грабувати, знущатися над народом, зруйнувати державу дощенту.

Ця "реформа" не потрібна нікому: ні державі, ні суспільству, ні людям! Бо ця реформа остаточно загубить Україну, занапастить народ та зганьбить парламент, призведе до поглиблення злиднів і бідності.

Ми — лідери демократичних опозиційних сил України заявляємо, що хочемо справжніх реформ, які приведуть до реальної зміни політичної системи, але ми не допустимо антиконституційного заколоту та перетворення нашої держави в кримінально-кланову тиранію. Ми не дамо злочинній більшості протягнути через парламент „псевдореформу", реалізація якої поставить країну за край прірви, а народ за межу виживання. Ми до останнього будемо боротися за те, щоб єдиним легітимним джерелом влади в Україні залишався український народ. Ми будемо стояти до перемоги!

Звертаємося до всього українського народу з роз'ясненням нашої спільної позиції і просимо у Вас підтримки у нашій спільній боротьбі!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1072222562.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua