Майдан / Статті  

додано: 25-12-2003
ЗАЯВА: фракцій блоку “Наша Україна”, Соціалістичної партії України, блоку Юлії Тимошенко

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1072315964.html

ЗАЯВА
фракцій блоку “Наша Україна”, Соціалістичної партії України, блоку Юлії Тимошенко

24 грудня 2003 року

Сьогодні, внаслідок брутальних незаконних спроб олігархічних кланів зберегти владу у своїх руках, Україна опинилася на порозі гострої політичної кризи. Фракції пропрезидентської більшості та комуністів 24 грудня з порушенням вимог процедур, встановлених Конституцією, розпочали процес внесення змін Основного закону України.

Ми заявляємо, що сьогодні у Верховній Раді не відбулося легітимного голосування за проект Адміністрації Президента. Про це свідчать наявні у нас відеозйомки голосування, заяви членів лічильної комісії та віце-спікера Верховної Ради О.Зінченка.

Для збереження влади у своїх руках олігархічні клани використали відомий принцип, коли головне, не хто як голосує, а хто підраховує голоси.
Керівництво КПУ сьогодні в односторонньому порядку розірвало угоду, згідно з якою опозиційні сили виходили з єдиної позиції: будь-яким змінам до Конституції має передувати прийняття закону про вибори народних депутатів на пропорційній основі. Ми констатуємо утворення коаліції комуністів та пропрезидентських олігархічних фракцій і закликаємо виборців дати оцінку такому об‘єднанню.

Фракції “Наша Україна”, СПУ та БЮТ наполягатимуть на виборах на пропорційній основі до Рад усіх рівнів, на зміні системи влади зі збереженням права народу обирати президента. Ми спираємося на волю народу і звертаємося до громадян України за підтримкою у захисті парламентаризму і основ демократії!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1072315964.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua