Майдан / Статті  

додано: 29-12-2003
: Звернення до рядових членів Комуністичної партії України

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1072691009.html

Шановні друзі!

Ситуація у суспільстві, і, передусім, дії нинішнього керівництва Комуністичної партії України на чолі з першим секретарем ЦК товаришем П.Симоненко, змушують нас, ваших колег по лівому руху, звернутися із цим документом безпосередньо до вас. Звернутися, як до свідомої свого вибору сили, котра, віримо, залишається на барикадах непримиренної боротьби проти ненависного режиму Л.Кучми. Будучи часткою трудового народу, який доведений активним зрощуванням влади з олігархічно-кримінальним кланами до злиденного існування, ви, сподіваємось, добре розумієте, що іншого виходу, шляху, ніж повалення цього антинародного устрою, ладу немає . Тим прикріше доводиться усвідомлювати, що стежка, на яку ступила нинішня верхівка ЦК КПУ, будучи одночасно і фракцією Комуністичної партії у Верховній Раді, є крива, і веде до повної зради інтересів народу, працює на режим Л.Кучми.

Події у парламенті кінця грудня 2003 року показали, що П.Симоненко і група його однодумців, наділених вами високими повноваженнями народних депутатів, відверто стали на бік влади, голосуючи за проведення в життя планів дальшого зміцнення позицій олігархічних і злочинних груп, які продовжують підминати під себе економіку країни, безбожно оббирати населення. Симоненко і його сподвижники стали слухняним знаряддям у руках “грошових мішків”, обслуговуючи їх найбрудніші запити у вищому законодавчому органі влади. Нинішня верхівка ЦК КПУ, на очах усього українського народу до крові билася в парламенті за те, щоб позбавити громадян конституційного права обирати главу держави всенародно. Вона дала змогу адміністрації президента втілити в життя план постійно проголошуваної ними тези, що за гроші все продається і купується. Тепер, на жаль, можна констатувати: і навіть честь Комуністичної партії України, яка має славну історію боротьби з владою за інтереси трудового народу.

Прикриваючи свою ганебну зраду в Верховній Раді, П.Симоненко і його прибічники заявляли, що, мовляв, вони будуть голосувати за законопроект номер 4105 (читай – уклад, за яким кучмізм стає довічною нормою життя держави) лише при умові того, коли буде винесено на розгляд закон про пропорційні вибори парламенту. Однак, 24 грудня, коли пропрезидентська більшість, зібравшись у проходах під дверима сесійної зали, підняттям рук голосувала за увіковічення нинішнього зубожілого становища трудових мас і панування олігархічних кланів, П.Симоненко, А.Мартинюк і ще 47 членів фракції Комуністичної партії по-зрадницьки стали на бік бригади В.Медведчука. Вони зовсім забули про те, що неодмінною умовою їх голосування за проект 4105 має стати винесення на обговорення в парламенті законопроекту про вибори депутатів за партійними списками. Коли ж прийшло до діла, то вони піднімали руки і не згадуючи про раніше заявлену умову. Їм будь-що потрібно було доказати свою вірнопідданість владному режиму. Запитується, за що?

Чому завжди показано принциповий член фракції КПУ В.Мішура, який виконував роль голови лічильної комісії у тому балаганному голосуванні, не проявив свого характеру, оголосив результати підрахунку голосів, добре розуміючи, що ніхто піднятих рук депутатів не полічив. Та й зробити цього не міг би у метушні, яка творилася тієї миті в парламенті. Який же такий інтерес підігрівав членів фракції КПУ, які свідомо йшли на фальсифікацію голосування в угоду забаганок з вулиці Банкової, знаходячись в одній зрадницькій упряжці з своїми публічними “ворогами” – олігархами Л.Кравчуком, О.Волковим, В.Пінчуком та іншими. Мабуть, усе таки праві ті, хто стверджує, що голоси під час того знаменитого “волевиявлення депутатів” куплялися. І зовсім таки не дешево.

На жаль, змушені констатувати, що керівна верхівка Комуністичної партії в черговий раз відверто зрадила інтереси, як трудового народу, так і рядових членів партії. Своїми діями, вона остаточно засвідчила, що прикриваючись лозунгами боротьби з режимом Л.Кучми, стала слухняним інструментом у законодавчому закріплені панівних інтересів новоявленої кримінально-олігархічної буржуазії. П.Симоненко і його однодумці у найрішучіший момент зрадили інтереси усіх тих, хто бажає якнайшвидшого повалення влади крадіїв і убивць журналістів. Бо й навіть у найвідповідальніший момент акції “За Україні без Кучми!” вони не підтримали трудові маси, залишилися в кущах. Тепер же відверто перейшли на бік влади.

Ми звертаємось до Вас, друзі по боротьбі, друзі по ненависті до режиму Л.Кучми: погляньте на все, що відбулося очима своїх дітей і онуків, сусідів і знайомих. Оцініть усе з позиції стороннього спостерігача, нарешті, з позиції здорового глузду. Хто нині в народі скаже добре слово про комуністів, якщо їхні вожді стали холопами В.Медведчукa і йому подібних? Хіба дії П.Симоненка і його компанії чимось різняться від вчинку М.Горбачова, О.Яковлєва і інших членів Політбюро ЦК КПРС останнього призову, які, що називається, з потрухами зрадили інтереси своїх співвітчизників, здали могутні завоювання соціалізму на поталу світового капіталізму? Хіба ці люди надалі можуть представляти ваші інтереси у вищому законодавчому органі держави? Хіба таке ЦК може бути на чолі партії, яка має столітню історії.

У важку хвилину для вас соціалісти заявляють, що різко засуджуючи зрадницькі дії депутатів-комуністів у Верховній Раді, ми готові всяко співпрацювати з рядовими членами партії. Оскільки засоби масової інформації КПУ знаходяться в руках П.Симоненка і його однодумців, ми готові надати для обговорення ситуації свої публічні трибуни. Народ повинен почути думку рядових комуністів щодо дій фракції КПУ у парламенті. Це потрібно не нам, а Комуністичній партії, яка, знаємо, не потерпить зрадників у своїх рядах.

Наші двері відкриті для всіх, хто виступає проти зрадництва інтересів трудового народу.

Народні депутати України, члени фракції Соціалістичної партії у Верховній Раді України:

Олександр Баранівський,
Микола Карнаух,
Юрій Луценко
Віталій Шибко.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1072691009.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua