Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 15-01-2004
Юзьо ОБСЕРВАТОР: Хто шварцує у Шварцвальді?

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1074164271.html

Юзьо ОБСЕРВАТОР

Рознюхали допитливі журналісти, що Татусько нас надурив і він не в Баден-Бадені, а неподалік, у горах Шварцвальду. На висоті 800 метрів над рівнем моря! В готельному комплексі, який складається із палац-готелю "Бюлерхьоє" і приватної лікарні "Макс Грюндіг Клінік". Кажуть, що там полюбляють зупинятися всі магнати і президенти арабського світу. Може, й Бен Ладен десь там ховається. Та це й не дивно, бо готель "Бюлерхьоє" -- найдорожчий готель у Німеччині. Апартаменти, в яких культурно відпочиває Татусько, коштують від 650 до 1 410 євро на добу. Нє, ну я розумію, жи для арабських татуськів то не гроші. Він си нафти напомпає, кілько му тре, та й може собі зафундувати не один апартамент, а цілий готель. Але де такі гроші в нашого бідного Татуська, президента найбіднішої країни Європи? Та йому цілої місячної платні ледве на один день вистачить. А він же ж і не сам туди приперся, а з кількома десятками саправаждающіх ліц. І то таких, що жодного стосунку до покращення його здоров'я мати не можуть. Ну наприклад, що там робить губернатор Київської області Анатолій Засуха і його дружина-депутат Тетяна? Сеся остання прославилася тим, жи два тижні тому перед всіма теле- та фотокамерами проголосувала за зміни до Конституції двома руками. Я так си міркую, жи така патріотка могла і обидві ноги задерти на підтримку коханого Татуська.
Так, жи ціла банда влаштувала си урльоп, і нема на то ради. Мамуська, певно, ходить на масажі, пацькає писок масками, а Татусько розслабляється по-царськи. Бо ж тота приватна лікарня якраз і призначена "для людей, які потребують медичної допомоги, але не бажають відмовлятися від звичного укладу життя". Га? Як вам? Ти собі ніби лікуєшся, але живеш звичним життям: с утра випіл -- вєсь дєнь свабодний! Харашо! Правда, одна лише ніч у тій клініці обійдеться в 2 150 євро. Як гуляти, то гуляти.
Повідають, жи там ще роблять клієнтам якийсь "міні-ліфтінг". Ну, ліфт -- знаєте, що то від слова "тягнути". А той "міні-ліфтінг" -- то є маленька підтяжка шкіри на писку. Можна зробити й велику, таку, як у Пугачової чи Ротару, бо наша Мамуська так само вміє трохи підвивати, коли їй Табачнік на ногу наступе. Але для Татуська вистачить і "міні". То такво коло вуха троха підрізають і потім тягнуть. І хлоп спочатку стає схожим на Фантомаса, але потім роблять му троха легеньких зморщок, аби так моцно ся в око не кидало, та й аби часом помолоділого Татуська з його донькою не переплутали. Так жи буде скоро видно по Татуськовім писку, наскільки він обрізаний. Цікаво мені тільки, куди тоті шкуратяні обрізки подінуть. Цінність ж бо! Як-не-як шкурка президента вичинки вартує, нє? Може, тоті хитрі німаки заберуть її до музею, а може, Татусько заллє шнапсом і привезе на Батьківщину, аби кожному з більшості роздати по кавальчику, як сувенір зі Шварцвальду?
Ну, а Мамуську будемо оцінювати по цицьках. Бо там і силікони в тій клініці роблять, і хто мав цицьку звислу, то вже їде звідти з такими бальконами, жи на оперову співачку скидається. А ту я вичитав в "Аргумент-газеті" таке: "Чим більші груди, тим вищий інтелект". І жи то американці таке відкриття зробили. А видите? А все тому, жи хлопи цицькастих кобіт недооцінювали. Бо як така кобіта вповідає ті шось дуже мудре, а ти ся вилупиш на її цицюлі, то з того, що вона говорила, ніц не запам'ятаєш, а потім думаєш: і шо воно там лепече? Ая, свята правда, по собі знаю. Потім Юльця перепитує, чи чув я, що вона мені говорила. Та я б, може, й чув, якби ся на тото не гапив.
Ну, але чуєте, жи Татусько поїхав у той готель на запрошення Ігоря Бакая, про якого Волков вповідав, жи то є їден із найбідніших в Україні людей. Така бідося, що страх Божий! Навіть позичає гроші, щоб вижити. Так жи він не міг заплатити за цю поїздку зі свого гаманця, хіба як голова Державного управління справами президента. Ну, тоді виходить, що Татусько з бандою гуляє на державні, себто на наші кошти! Ну не свинтус? А що на те наш багатостраждальний нарід? А ніц. Бо мав таки рацію Татусько, коли недавно зауважив, що Україна -- не Грузія. Плазун літати не буде.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1074164271.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua