Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 20-01-2004
Євген Костенко: Чергова заява віце-прем’єр-міністра РФ В.Христенка

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1074623371.html

Євген Костенко: “Чергова заява віце-прем’єр-міністра РФ В.Христенка підтверджує, що владі Російської Федерації немає потреби скуповувати Україну, достатньо не повертати їй борги та за безцінь скуповувати найприбутковіші галузі її економіки”

Сьогодні в Україні, які і дванадцять років назад, при владі малокомпетентна і антиукраїнські налаштована влада нинішніх та колишніх членів КПУ. Саме відсутність в Україні процедури люстрації і дозволяє їм і до сих пір бути при владі, що продовжує стагнацію і розграбування того, що належить всьому народу України.

Тільки в Україні пенсію державного службовця, яка іноді в десятки разів перевищує пенсію звичайного пенсіонера, платять партноменклатурникам за роботу проти Незалежності України, а з нещодавно навіть тим, хто не працював при ній жодного дня.

В Україні, в якої за словами можновладців немає коштів щоб повернути борги пенсіонерам і гроші вкрадені в них Російською Федерацією з рахунків Ощадбанку за часів Л.Кравчука, не тільки не відміняють угоди з країнами типу Кіпру в яких розміщені офшорні зони, через яких мільярди доларів йдуть не до Державного бюджету України, а до закордонних рахунків, але й ратифікують подібні угоди з Кувейтом та ОАЄ.

Ні в одній країні світу, яка себе поважає, і одного дня не будуть доручати керувати використанням державного майна чиновників, які постійно заявляють, що продаж державного майна, використання якого приносить надприбутки, викликаний тим, що держава є неефективний власник. Насправді ж проблема, або в низькому інтелекті чиновників, які неспроможні ефективно керувати державною власністю, або їх сумлінності, що граничить з корупцією. Бо інакше як можна оцінити продаж Нікопольського феросплавного заводу родичу Президента України за суму вдвічі меншу ніж її пропонували його конкуренти?

Як каже Л.Кучма - “Україна - не Росія”, а тому росіяни скуповують українські підприємства, замість того, щоб Україна отримала мільярди доларів США від Російської Федерації, які вона винна Україні за несплату боргу за багаторічну оренду Севастополя і майна, що там знаходиться, неповернення частки валютного та Алмазного фонду СРСР, нерухомості за кордоном тощо.

Російській Федерації, де чиновники високого рангу, на відміну від багатьох українських, дбаючи за свої власні інтереси, все ж таки захищають інтереси своєї країни у відносинах з іншими, вигідніше захопити найприбутковіші галузі економіки України, чим знімати бар’єри на шляху руху товарів, або навіть повноцінно інтегрувати її в єдиний економічний простір, про який так багато говорять керівники РФ.

І це дає їй можливість отримувати прибутки від експлуатації місцевих аборигенів, не відповідаючи за низькі стандарти їх життя, які діють внаслідок нездатності керівництва держави ефективно розпоряджатися державним майном, замість того щоб продавати її за безцінь своїм рідним і близьким.

Саме цим викликана заява віце-прем’єр-міністра РФ В.Христенка (http://www.liga.net/news/show/?id=96662) про те, що РФ не купляє Керченський півострів. Дійсно навіщо купляти і мати той головний біль із невиплаченими пенсіями, якщо є український Президент, який просто так віддав в користування свою частку каналу, та й ще пообіцяв зробити РФ новий, замість перегородженого дамбою, яка сприяє розмиванню берегів українського острову Тузла.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1074623371.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua