Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 22-01-2004
: Звернення учасників Народного Віче у Харкові

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1074789226.html

До Президента України Л.Кучми

З В Е Р Н Е Н Н Я

учасників Народного Віче з нагоди 85-ї річниці підписання акту Злуки українських земель

Пане Президенте!

Ми, учасники Народного Віче, вкрай занепокоєні станом Вашого здоров’я та чутками про те, що Ви збираєтеся балотуватися на третій президентський термін. Сподіваємося, що це лише чутки і не більше, але нас насторожує той факт, що Ви їх досі не спростували. Ми навіть допускаємо, що десь у глибині душі Ви справді вболіваєте за долю України і мрієте про третій президентський термін, але в такому разі подумайте, чи варто рвати серце. Навіть в ім’я великих ідеалів, про які Ви так гарно сказали у своїй книзі “Україна – не Росія”.

Пане Президенте! Ви уже немолодий чоловік, тож зважте на свої сили. За 12 років державної служби, два з яких Ви провели на прем’єрській, а десять - на президентських посадах, Ви суттєво підірвали своє здоров’я ( та й не тільки своє). А тому ще один президентський термін буде згубним і для Вас, і для українського народу. І щоб там не говорив Ваш Конституційний Суд та Ваші придворні олігархи, ми щиро радимо Вам не випробовувати долю і наше терпіння, а тихо піти на заслужений відпочинок, скажімо, так, як це зробили Ваші колеги Борис Єльцин та Єдуард Шеварднадзе. До речі, і один, і другий можуть радо поділитися з Вами досвідом передачі влади, але ми вважаємо, що російський досвід для нашої держави підходить більше. Та й кращої кандидатури на посаду майбутнього Президента України, ніж Віктор Ющенко, Ви не знайдете.

Тому, якщо Ви, пане Президенте, прислухаєтеся до наших порад і вирішите достроково скласти свої президентські повноваження, зробіть це “за станом здоров’я”. І народ Вас зрозуміє. А якщо зрозуміє, то й пробачить, бо народ наш великодушний. Сподіваємося, що така ж великодушність та розуміння будуть і з Вашого боку. У крайньому разі усі ми на це дуже розраховуємо і з нетерпінням чекаємо на Вашу відповідь. Бажано позитивну.

м.Харків 22 січня 2003 року

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1074789226.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua