Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 04-02-2004
Юрій Луценко: Заява з приводу його вчорашнього голосування у парламенті

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1075904403.html

В зв'язку з тим що деякими ЗМІ та окремими політиками уперечено трактується моя позиція під час голосування за конституційну реформу 3 лютого 2004 року вважаю за необхідне заявити наступне:

1. Я свідомо не голосував за цю постанову ВР. Причина — в моральному неприйнятті форми документа, який по суті легітимізує “парнокопитне” голосування більшовиків та комуністів 24.12.03, яке я нещадно й публічно засуджував.

2. Я повністю підтримую суть постанови. Як і всі соціалісти я переконаний в необхідності змін системи влади за умови всенародного обрання президента. Саме на це змушені були піти кучмісти й комуністи під тиском парламентської опозиції та міжнародних інституцій.

3. Я щиро жалкую, що НУ та БЮТ усунулися від політреформи після досягнення наших спільних умов щодо змін конституції. Сподіваюсь, що емоції уляжуть і опозиційна трійка повернеться до спільної боротьби за зміни системи влади, зміну людей при владі.

Народний депутат,
Юрій Луценко

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1075904403.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua