Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 18-02-2004
Віктор Ющенко: “Наша Україна” відслідковуватиме факти зловживання владними повноваженнями та службовим становищем

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1077110715.html

“Наша Україна” створює координаційний центр, який реагуватиме на факти використання силовиків для політичних переслідувань


Дорогі співвітчизники!

Україна перетворилася в країну поза законом і демократією. У прагненні самозбереження влада переступає через закони і Конституцію. В країні стали нормою порушення прав і свобод громадян, репресії. Вже нікого не здивуєш цензурою засобів масової інформації та “темниками”. Право громадян на правдиву інформацію зведено до єдиної можливості – читати і бачити між рядками.

Ознак карального органу часів НКВС набувають податкові служби, які замість боротьби з тіньовими багатомільярдними схемами оборудок з ПДВ перетворені в інструмент боротьби з тими, хто має мужність висловлювати власну позицію, не підтримувати офіційну “генеральну лінію”.

Нікого не хвилює факт порушень. Був би об‘єкт – кримінал пришиють. Нічим іншим, як прагненням поставити на коліна тих, хто не йде на компроміси з власною совістю, має достатню мужність сказати “ні” спробам зберегти діючий режим, пояснюється свавілля податкових чиновників. Об‘єктами перманентної уваги стали підприємства, що були колись засновані чи очолювані депутатами від “Нашої України” всіх рівнів – від депутатів місцевих рад до Верховної Ради України. Характерно, що хвилі особливої “податкової уваги” припадають на ті періоди, коли “Наша Україна” займала принципову позицію з приводу так званої конституційної реформи.

Фракція “Наша Україна” звертає увагу керівників Державної податкової адміністрації та їх покровителів. Припиніть прикривати іменем держави грубі порушення закону. Припиніть використання органів, що покликані здійснювати контроль за дотриманням податкового законодавства, в якості інструменту політичного переслідування опозиції. Припиніть душити “ у своїх обіймах” ті, підприємства, які формують доходи бюджетів усіх рівнів та забезпечують сотні тисяч робочих місць нашим співвітчизникам. Хочемо попередити українських опричників про наявність законодавчих норм про кримінальну відповідальність за тиск на народних депутатів.

Фракція “Наша Україна” висловлює рішучий протест щодо використання державних органів в якості інструмента політичної розправи. Ми вкотре наполягаємо на тому, щоб у відповідності до закону про дерегуляцію підприємницької діяльності негайно були оприлюднені графіки перевірок, які ДПА має намір проводити до президентських виборів. У період до виборів президента необхідно також утриматися від будь-яких позапланових перевірок підприємств та засобів масової інформації.

Звертаємося до Генеральної прокуратури України розслідувати факти політичного переслідування з боку ДПА та дати їм відповідну правову оцінку.

У випадку невиконання цих вимог, ми готові дати адекватну відповідь. Ми оголошуємо про заснування постійно діючого координаційного центру, який відслідковуватиме факти зловживання владними повноваженнями та службовим становищем посадовими особами, які займаються переслідуваннями за політичною ознакою.

Голова фракції “Наша Україна”
Віктор Ющенко

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1077110715.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua