Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 04-03-2004
ДЕРЖАВНИЙ ДЕПАРТАМЕНТ США. Офіс речника: Закриття радіо "Континент"

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1078437261.html

Сполучені Штати з великим занепокоєнням спостерігають за спробами української влади обмежити доступ громадськості до незалежної інформації. Закриття Радіо "Континент" та зняття з етеру Радіо Свобода-Радіо Вільна Європа, Голосу Америки та інших міжнародних радіомовлень – це наступ на демократію. Це викликає серйозну тривогу зокрема в рік виборів в Україні, коли потреба в інформації з різних джерел є, як ніколи необхідною. Закриття радіо "Континент", яке погодилося транслювати радіо "Свобода", сталося кілька тижнів після того, як радіо «Довіра» припинила трансляції програм радіо "Свобода".

Ми закликаємо українське керівництво негайно вжити заходів, щоб радіо "Континент" відновило своє мовлення, утриматися від подальших перешкод в ретрансляції міжнародного радіомовлення в Україні. Українські власті мусять припинити свою кампанію проти незалежних ЗМІ, бо це прямо суперечить заявленим Україною прагнення демократизації та наближення до Євро-Атлантичної спільноти.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1078437261.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua