Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 10-03-2004
Віталій Шевченко: Я не робив заяв для "Укрчастотнагляду" - я робив заяву для ЗМІ

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1078922152.html

Інтерв’ю веде Віктор Уколов

Пане Шевченко, щойно Ілля Бучельніков, прес-секретар „Укрчастотнагляду”, сказав мені, що його організація офіційно не отримувала Вашої заяви.


Я не робив заяви для „Укрчастотнагляду”, я робив заяву – для ЗМІ. Мені дуже дивно, що в „Укрчастотнагляді” не читають і не дивляться ЗМІ. Я можу надіслати свою заяву для них, але не бачу чим це може допомогти „Континенту”.


А що може реально допомогти відновити мовлення і повернути устаткування?

Я не знаю, що може допомогти радіо „Континент” у нашій країні. Хіба вказівка дуже високих людей може повернути устаткування.


Але ж такий шлях не є юридичним. Адже не виключено, що те устаткування і було вилучене за вказівкою „дуже високих людей”. Може краще „Континенту” подати до суду на „Укрчастотнагляд”?

Може й краще подати до суду. Але не думаю, що це кардинально змінить ситуацію. Єдине на що можуть озиратися в „Укрчастотнагляді”, - це на громадську думку.


Ваша заява відома, але можливо Рада з питань телебачення та радіо мала якесь рішення щодо Континенту раніше?

Колегіального рішення не було. Однак, ще з вересня Борис Холод почав тиснути на „Укрчастотнагляд” і вимагати відключення „Континенту”, як станції, яка нібито немає ліцензії. Як член Ради, я заявив про свій протест, адже наш орган колегіальний. У відповідь Холод запропонував мені висловити окрему думку і не заважати йому виконувати його обов”язки голови Ради. Що я тепер і зробив. Взагалі, ще з осені мені доводилося постійно допомагати Шолохові. Я змушений був написати роз”яснення для органів внутрішніх справ, що Рада з питань телебачення і радіомовлення не схвалювала щодо радіо „Континент” жодних рішень.


У 2001 році, коли довкола цього мовника виник перший скандал, поширювались інформації, що радіо „Континент” не повернуло кредит інноваційному фонду і не заплатило за свою ліцензію. Прокоментуйте, будь-ласка.

Звинувачення у неповерненні кредиту тоді було чи не основним аргументом противників „Континенту”. Але насправді, ця господарська діяльність станції ніяк не стосується Ради з питань телебачення і радіомовлення і не може бути підставою для того, щоб Ради відібрала ліцензію. Рада не повинна вивертати кишені ЗМІ. Неповернення кредиту – не наша справа. До речі, жодна FM станція у Києві не є прибутковою. Щодо сплати за ліцензію, то я не володію такою інформацією. Сергій Шолох вважає, що отримав ліцензію до 2007 року.


Чи відомо Вам про акції громадськості на підтримку радіо „Континент”?

Звичайно. Я читав на сайті „Майдан”.


Дякую за інтерв’ю.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1078922152.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua