Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 17-03-2004
Піонер: Янукович виторгував собі право грабувати Україну ще пів року.
Форум Майдану

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1079514757.html

Верховна рада голосами суркісят і донецьких затвердила програму уряду Януковича на 2004рік "Послідовність. Ефективність. Відповідальність".
Чому звіт уряду проведено на місяць раніше? Невже програму 2003 року "Відкритість. Дієвість. Результативність" виконано достроково?
Невже досягнута відкритість хоча б використання Бюджетних коштів, я вже не питаю за відкритість прийняття рішень. Щось я не чув за які гроші їздить наше риже чучело по всьому світу? Якщо за ті гроші, що затверджені в Бюджеті на утримання АП, то вони вже дано закінчилися і тепер президент до кінця року має ходити в одних носках і їсти лише хліб. То де ж та відкритість?
Дієвість і результативність уряду Януковича ми відчуваємо купуючи хліб в магазинах.
То чому ж звіт на місяць раніше? Я простий Михайло так думаю, що Віктор Янукович перед тим як віддати голоси "своїх" депутатів за політреформу Медведчука, вирішив застрахуватись, виторгувавши собі право ще сім місяців рулювати Кабміном.
Вчіться лідери опозиції як робити діла з мудачуками. "Можна стулья вечером, но деньги вперёд".
І хоч затверджена програма дає уряду недоторканість на рік, злізати дядькові-донові з вишні доведеться таки через пів року:
/Стаття 115. Кабінет Міністрів України складає повноваження
перед новообраним Президентом України./
Отже дони мають Кабмін. В обмін на це Медведчук з Кучмою матимуть зміни до Конституції, що дадуть їм можливість збереження влади і уникнення відповідальності. А що ж матиме Мороз? І головне, що від тих торгів матимемо ми, українці?
А ми (може) матимемо безправного президента в лиці Ющенка. Круто. І це все? Брешу. Ще ми матимемо чесного і обдуреного Мороза з розгубленим виразом на обличчі.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1079514757.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua