Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 26-04-2004
Славік Пеньонжик: "Елітні" невдахи
БЦ

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1082992551.html

«Елітні» невдахи

Станіслав Пеньонжик, кандидат політекономічних наук


«Більшовики» віддали Керченську протоку без жодного пострілу – під наглядом російської делегації вони натиснули кнопки «за».Знаєте, у чому для російської сторони була одна з ключових проблем Тузли? Цей клаптик землі з двома санаторіями й прикордонною заставою лежить саме посередині протоки, а фарватер для проходу суден в Азовське море пролягає між Тузлою та українським берегом. Оскільки кордон між братніми слов’янськими народами проходить між Тузлою і Кубанню, то фарватер повністю належить українській стороні. Ця викопана в мулі канава приносить мільйонні прибутки Керченському порту, який проводить фарватером із моря в море кораблі.

Тепер із прибутками доведеться розпрощатися. «Більшовики» забрали в України протоку, віддавши її у «спільне користування». І тепер Керченський порт не отримуватиме від російських кораблів грошей за те, що українські лоцмани проводять ці кораблі в Азов і назад. «Бо що таке спільне користування? – влучно зауважив у своєму виступі перед «більшовиками» нардеп Андрій Шкіль. – Якщо там проходить російський корабель, то він нічого не платить, він робить тільки компліменти Міністерству закордонних справ».

«Більшовики» не почули цього аргументу. І це ще раз підтвердило основну істину щодо нашої нинішньої, вибачте на слові, еліти. Вона не може служити народові, вона служить тільки собі. Згідно із соціологічними опитуваннями, український народ не любить своєї «еліти». І ця «еліта», хоч і розказує про брехливість соцопитувань, усе ж сама їх проводить і їхнім результатам вірить.

Налякана «еліта» починає шукати підтримки за кордоном. Вона готова віддати сусідам свою землю і воду (забувши про те, що ця земля і вода годує український народ) за те, що ті оголосять про підтримку на виборах. Вона віддає заокеанським «партнерам» своїх миротворців за те, щоб вони не заморозили її валютні рахунки за кордоном.

Наша «еліта» – це зовсім не еліта. Можна по-різному оцінювати дії російської чи американської влади, але не можна заперечити, що вони активно і навіть «азартно» захищають свої національні інтереси. А Янукович із Кучмою не змогли навіть відстояти українську ГРЕС на Дністрі, захоплену молдавськими прикордонниками.

Це не українська влада. Це – невдахи у світовій політиці, які забули, хто і на який час їх обрав.

Час нагадати їм про це.

http://gazeta.razom.org.ua/?nId=853

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1082992551.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua