Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 01-05-2004
Shooter: 15 років або філ зе діфференс
Вільний Форум

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1083401382.html

Після падіння Берлінської стіни пройшло лише 15 років. І країни з комуністичною диктатурою при владі й закостенілою та неефективною адміністративно-командною економікою стають частиною "золотого мільярду". Звісно, завдячуючи "чуткому камуняцькому руководству" цим країнам ще довго доганяти країни Заходу, проте...все пізнається в порівнянні.

Після 15 років GDP згаданих країн чинить 0,9 (країни Балтії) - 2,3 рази в порівнянні з 1990им. У залишених за бортом Росії та Україні - біля 0,6. І це при тому, що кращий стан економіки в 1990-му та гіршу перспективу, в порівнянні з УРСР та РСФСР, мали лише 3 з 8-ми вступаючих країн - Чехо-Словаччина та Словенія.

Після 15 років в структурі н/г згаданих країн велику частку чинять модерні машинобудівні та, частково, "інформативні" виробництва - при домінуванні продукування сировини та напівфабрикатів в Росії, Україні чи Білорусі.

Після 15 років в згаданих країнах діє "нормальна" представницька демократія європейського гатунку - в Росії, Україні та Білорусі ж панують абсолютно нефективні кгбістсько-бандюківсько-номенклатурні режими.

Філ зе діфференс.

Та порадіймо за наших братів. Всі ми там будемо, проте вони - вже завтра, ми - років за 20. Бальшоє спасіба за це персонльно тов. Кучмі та його пахолкам!

Проте сьогодні про бидло при владі - ні слова. Поставмо собі CД з Дворжаковими Слов'янськими танцями, відкоркуймо пляшку доброї вкраїнської горілки та щиро порадіймо за наших (більш щасливих) братів.

Будьмо!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1083401382.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua