Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 06-05-2004
Navigator: Думки Шарікова після навчання у Швондера.
Вільний Форум Майдану

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1083847018.html

Інтерв”ю Януковича радіостанції “Свобода” - це думки Шарікова після навчання у Швондера.

Не маючи змоги часто слухати Януковича, я просто шокований комунопартійною простотою нашого прем”єра. З такими простими силогізмами “батько сильний – діти нагодовані!”, на Майдані він би мав тверде “ –1”. Поскільки до інтерв”ю його готували придвірні мудреці (відчувається і татуйована рука московських радників і духовників), то, очевидно, в цих рядках він – вище свого рівня!

Що ж це за рівень?

Стара мумія Пельше, що, по словам Кучми, давав Януковичу путівку в комуністичне керівне життя, міг би бути задоволений. Як лисий шпигун Ленін на німецьких грошах рушив свою державу в1917, так і Хам рушить в 2004 свою, вигукуючи обривки сакральних комунофраз : “Це - архі- важливо, це - архі- важливо, це - архі- важливо, це - архі- важливо !!!”
Зомбі і є.
Такого й шукали!

Ця нехитра фраза – “архі- важливо”- апофеоз ученості доктора наук Януковича.
Далі набагато нижче.
За таку тавтологію вже в третьому класі двійки ставлять : ” патріотом нашої країни”.
Хоча, можливо, Хам обмовився по Фрейду.
Якщо він не український патріот, а російський – ТО ФРАЗА ПРАВИЛЬНА!
З знаннями політекономії – повний швах. Слухайте, слухайте : ” Немає таких приладів, які вимірювали б швидкість інтеграції”.
Це економіст явно не чікагської, а московської школи.
Школи КГБ : “дуже тісних взаємовідносин з Росією – економічних, корпоративних, науково-технологічних... І жартувати з цим ніхто нікому не дозволить”.
Хто не поняв – “ніхто” – це бійці невидимого фронту.
А “нікому” – це про нас, українців.

А дала взагалі скупі слова вироку українцям, як в 1932 році :” Ми приречені (!!!) інтегруватися в світовий економічний простір , коли йдемо плече в плече. Нема сьогодні іншого шляху. “
Тобто дорога перекрита Мукачевим...

Далі в запаленому (Кремлівськими зірками? Вікнами Лубянки?) спинному мозку Хама взагалі виникають фантастичні картини погоні за російським золотим руном : “ Ми дивимося на Росію, а Росія дивиться на нас. І як партнери ми зацікавлені, щоб нас хтось не обігнав на якомусь повороті чи віражі”
Хто вас злиденних хоче обігнати крім вічноживих Назарбаєва і Лукашенко?
Абашидзе вже дообганявся.
Президент злиденного Придністров”я Смірнов ???

А от нісенітниця про те, чому нам не потрібно в Європу.
БО МИ УЖЕ В ЄВРОПІ !!!
“А скажіть, будь ласка, чи не однаково українцеві, який і так живе в Європі ( бо Україна – європейська держава) чи не однаково йому, якщо він житиме добре, є Україна членом ЄС чи ні?”
Тобто політика ЄС, десятиліттями успішно й ефективо направлена на викорінення бідності в усіх країнах ЄС, повинна компенсуватись політикою оновленої Російської імперії по викоріненню богатства! Чому Росія, що має 2% від ВВП країн НАТО вперше за 350 років озолотить Україну прем”єру України в голову не приходить.
Видно, все ясно без лишніх роздумів.
Іде “по приказу”, як євреї йшли в 1941 в Бабин яр, а українці в 1932 в свою землю...

Далі Хам переходить до маніловшини, любимого заняття російських дворян, в українських маєтках : ”Чи не краще нам збудувати, образно кажучи , Брюссель десь у Донецьку ..., аніж їхати до цієї європейської столиці в вагоні третього класу?”
Розумійте так :”Краще їхати в столипінському вагоні на схід, ніж третім класом на захід ???”

Деякі просвітлення : “Я впевнений – Європа лише тоді побачить Україну, коли Україна збудує у себе Європу”,- затемняються нерозумінням того, що ЄС саме для розбудови Європи і служить, тому заміняються старим імперським способом будувати щастя людей за рахунок самих людей, тобто на людських кістках : “Тариф на електроенергію сьогодні в Україні і так один з найнижчих у Європі. А це означає, що ми маємо резерви.”

На питання , чому стало, як при Совєтах – економіка нібито росте, а громадяни цього не помічають, відповідає як істиний червоний директор :” Ми розпочали дуже динамічне економічне зростання, за рахунок того, що сьогодні в усіх у нас є велике бажання краще жити.”
Тобто хатєть нє врєдна. І ніхто не забороняє.

Істина причина зростання випадає з тексту інтерв”ю : “Це дійсно відбулося за рахунок реформування економіки, за рахунок сприятливих умов на світових ринках “.
Тобто, в основному, за рахунок Заходу.
Тому, на думку Хама, потрібно йти на схід.

“Я в житті, знаєте, багато чого бачив” – багатозначно натякає Хам.
Може й так.
Не зрозумів нічого.

Бачу (побачив!!!) грядущого ХАМА!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1083847018.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua