Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 25-05-2004
Ілько Лемко: Прорвало інформаційну блокаду
Поступ

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1085481564.html

Опозиція завдяки владі знову пробиває інформаційну блокаду. Юлія Тимошенко щодо цього завила: "Я думала, що влада набралася розуму не пускати опозиції на телеекрани, повністю її заблокувавши, але зараз інформаційна блокада нам не загрожує".

Усе розпочалося минулого вівторка, коли безпритульний на вигляд чоловічок, злодійкувато озираючись і по три рази запинаючись на кожному слові, з пом'ятого папірця прочитав на камери усіх провладних каналів, що він помічник Юлії Тимошенко, а вона через нього хотіла підкупити суддів, а також одержати компромат на Кучму, Януковича, Медведчука і Азарова. У мене одразу ж виник сумнів, звідки цей чоловічок міг дістати компромати на таких поважних у нашій країні людей. Невже й вони водяться із такими?

А минулого четверга ТСН і "Подробности" показали поганої якості фрагменти відеозапису розмови Тимошенко із цим самим Боровком, до того ж кожний із каналів монтував сюжет на свій розсуд, що може свідчити про тенденцію "демократизації" медведчуківських темників. "Інтеру" вдалося змонтувати відеозапис краще, аніж "1+1", але в діалозі не було нічого такого, що б компрометувало Тимошенко. Боровко ж ставив запитання так, аби витягнути з головної опозиціонерки відповіді, які б могли кинути на неї тінь. Але влада розмріялася, що така мудра людина, як Юлечка, могла б щось не те ляпнути. Навіть якщо вона для чогось і давала цьому Боровкові гроші, все ж з її виважених і обтічних реплік "виколупати" якийсь кримінал абсолютно неможливо.

Лідерка БЮТ в інтерв'ю українській службі ВВС розцінила цю кампанію як відверту провокацію влади від безсилля, оскільки всі попередні інкриміновані проти неї справи скасовані усіма судами як в Україні, так і за кордоном: "І команді, яка при владі, конче необхідні нові і нові, свіжі компрометуючі факти і провокації. І тому народжуються нові проекти кланів разом із силовими структурами. Думаю, що це свіжа помста Медведчука та його прибічників, заплічних справ майстрів, помста мені за достатньо різкий виступ у парламенті стосовно Мукачівських подій."

Найбільш сміховинним вважає Тимошенко звинувачення її у тому, що вона платила гроші за інформацію про незаконні дії влади. "Для того, щоб мати матеріали про порушення закону цими людьми, не потрібно платити жодних коштів. Цього так званого компромату на президента та його оточення, як снігу в Сибіру, і не потрібно нічого купувати. Інша річ, що поки не змінилася влада в Україні, немає куди з цим компроматом іти і немає кому доводити, як багато є порушень закону і наскільки кримінальна сьогодні при владі команда."

Те, що це все разом із порушенням кримінальної справи є позитивним розкрученням, а не компрометацією Юлії Тимошенко, не розуміє хіба що цілком дурний. Відповідь на запитання, чому влада піарить свого головного ворога, дав політолог Володимир Полохало в інтерв'ю 5-му каналу: "Такі дії не властиві прагматичним і розсудливим олігархам. Це просто вияв ненависті, це зоологічна антипатія, яка виходить за межі розумного".

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1085481564.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua