Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 26-05-2004
:: ЗУПИНИТИ ФАШИЗМ!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1085573015.html

ЗУПИНИТИ ФАШИЗМ!

СПІЛЬНА ЗАЯВА
“БЛОКУ “НАША УКРАЇНА” ТА “БЛОКУ ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО”

Сьогодні, коли світ щойно відсвяткував 59-у річницю позбавлення людства від фашистської нечисті, в самому центрі цивілізованої і просвіченої Європи, в незалежній державі Україна відроджується фашизм - ідеологія та практика політичного бандитизму, терору, репресій, безжальних каральних акцій, справжнього геноциду щодо власних громадян.

Як відомо, фашизм лише через національну приналежність, відправляв невинних людей у концентраційні табори смерті, українська влада тільки через прихильність до опозиції переслідує громадян, плюндрує права і свободи, честь і гідність, катує невинних людей у в’язницях.

Небезпека встановлення фашистського режиму в сучасній Україні – це не метафора, а реальна загроза. За участі вищого керівництва держави, сьогодні розпочато безпрецедентну кампанію залякування українців. Влада відчуває, що стоїть на порозі загибелі, а тому готова застосувати будь-які засоби і брудні технології, щоб самозберегтися.

Вже сьогодні розробляються ретельні плани зі знищення опозиції та її лідерів. Органи правосуддя перетворилися в каральні: відкрито сотні безпідставних справ стосовно народних депутатів, які мають сміливість виступати проти влади; цілеспрямовано знищуються бізнесмени та підприємницькі структури, які симпатизують силам, що протистоять режиму.

Телебачення перетворилося на машину масової дезінформації народу і уже досягло стандартів геббельсівської пропаганди. Українські ЗМІ живуть за темниками, а журналісти зазнають переслідувань. Справи Гонгадзе, Александрова та інші не розкриті через те, що правда невигідна владі.

Керівники силових структур перетворилися на ручних блазнів влади. Тотальна фальсифікація результатів голосування на місцевих виборах, зрощення влади з криміналом, безпрецедентні каральні акції проти опозиційних політиків та структур стали єдиною “виборчою технологією”, яку відпрацьовує влада напередодні президентських виборів. Нормальним, чесним людям в сучасній Україні страшно жити, працювати і навіть думати.

“Наша Україна” та Блок Юлії Тимошенко звертаються до Уповноваженого з прав людини в Україні, правозахисних та громадських організацій з проханням втрутитися, щоб не допустити переслідування людей за політичною ознакою.

Спільними зусиллями ми не дозволимо реставрувати тоталітаризм в європейській державі - Україні!


Віктор ЮЩЕНКО
Юлія ТИМОШЕНКО
26 травня 2004 р.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1085573015.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua