Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 09-06-2004
Молодіжна партія: Звeрнeння до представників політичної опозиції

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1086780729.html

ЗВЕРНЕННЯ учасників Конференції регіональних лідерів Молодіжної партії України до представників політичної опозиції

Ми, учасники Конференції регіональних лідерів Молодіжної партії України, що відбулася 5-6 червня 2004 року в Києві з нагоди 5-річчя партії, звертаємося до чільників політичної опозиції в Україні із закликом підтримати процес об'єднання зусиль навколо підтримки єдиного кандидата від опозиції в ході передвиборної президентської кампанії.
Нинішні вибори - останній рубіж на шляху виборювання демократичної влади. Демократи початку 90-х років не змогли скористатися перевагами періоду творення нової держави і утримати позиції, визначені для них самою історією. Відтак владу в незалежній українській державі було віддано на відкуп представникам комуністичної партноменклатури і розбагатілим за їх сприяння кланам.
Українська держава повинна розвиватися в інтересах достойного майбутнього кожного громадянина. Сьогодні у нас ще є шанс перевести розвиток України на демократичні рейки, дати змогу розвиватися силам єдиної української нації в сім'ї європейських народів, і ми всі повинні цей шанс не упустити.
Нині Конференція регіональних лідерів Молодіжної партії України підтримала рішення Координаційної ради МПУ про підтримку процесу якнайшвидшого організаційного об'єднання партій демократичного табору в єдину партію. Молодіжна партія України переконана, що основу такої партії має скласти блок Віктора Ющенка "Наша Україна", а усталитися цей процес повинен уже в 2004 році.
МПУ віддає собі звіт у всіх труднощах, пов'язаних з таким процесом, але переконана, що лише об'єднання партій і політичних сил демократичного спрямування дасть змогу розширити соціальну базу підтримки демократичних ідей, прийти до влади і повноцінно її реалізувати, а саме: забезпечити безперервне представництво демократичних цінностей у владі всіх рівнів та стабільну і послідовну реалізацію демократичних принципів у політиці. Кінцевим завданням такого об'єднання повинно бути створення "демократичної вертикалі влади".
Молодіжна партія України звертається також до всіх, кому небайдужа доля України і демократії долучитися до процесу об'єднання в партію європейського взірця, в ту політичну силу, яка своїми цілями і діями засвідчить волю народу України до гідного життя.
Конференція регіональних лідерів Молодіжної партії України закликає керівників і представників опозиційних політичних сил - СПУ, КПУ і БЮТ долучитися до процесу підтримки Віктора Ющенка єдиним кандидатом від опозиції на виборах президента. Ми не повинні забувати уроки, дані всій демократичній громадськості "каневською четвіркою", розбіжності в середовищі якої дозволили повторитися владарюванню політиків, не зацікавлених у демократичному поступі України. Ми не повинні допустити вихолощування демократичного табору і, як наслідок, розчарування громадян в ідеях демократії.
Численні приклади західноєвропейських демократів та успіхи їх країн у всіх сферах суспільного життя підтверджують, що запорукою незворотного курсу демократизації політики була і значною мірою залишається організаційна єдність сил, у фундамент яких визначально закладено рух до вільного, відкритого суспільства.

Досить уроків розпорошення і втрати потенціалу! Тільки в єдності демократії її сила і майбутнє!

Прес-служба МПУ

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1086780729.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua