Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 12-06-2004
Юлія Тимошенко: ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ЛЕОНІДА КУЧМИ

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1087050773.html

Пане Президенте!

11 червня 2004 року до мене звернулися два високопосадових офіцери Служби безпеки України з попередженням про замах на життя людей.

Рівень компетенцій та інформованості цих людей, з огляду на рівень їх професійної посвяченості в службові таємниці власної структури, сумнівів не викликає (я впевнена, що вашого впливу цілком досить для того щоб перевірити достовірність цієї інформації).

За їх даними, спецслужби України, зокрема, – під егідою ГРУ (Головне розвідуправління) готують терористичний акт у місті Києві з метою вбивства Володимира Боровка, членів його родини та державної охорони, що надана йому відповідно до особистого клопотання. Розробляє та втілює цю операцію, за словами згаданих офіцерів, перший заступник керівника Служби безпеки України Володимир Сацюк, щойно призначений вами на цю посаду за поданням Віктора Медведчука.

Я гадаю, що ви цілком “в курсі” всього так званого скандалу, пов’язаного з Боровком, а тому не бачу потреби переказувати його ще раз.

Так от, йдеться про те, що з 12 на 13 червня 2004 року, спецслужби організують потужний вибух в будинку, де мешкає Боровко. Вибух має бути такої сили, аби загинув не тільки сам Боровко, але й члени його родини та охоронці.

В організації цього вибуху звинуватять, зрозуміло ж, мене (саме цю думку нав’язують громадськості певні ЗМІ ось уже впродовж двох тижнів).

Після теракту, за сценарієм В.Сацюка, розпочинає діяти план “Вендетта”, суть якого зводиться до наступного: в пресу просочуються чутки про наміри найближчих друзів Володимира Боровка з кримінальним минулим помститися Тимошенко. Відповідно, за два тижні заплановано вибух у моєму помешканні, де також перебуває моя донька та мої родичі.

Ось так, просто та невигадливо деякі члени вашого найближчого оточення прагнуть вирішити “справу Тимошенко”, - з допомогою надійної вибухівки, а не божевільних подань Генпрокуратури. Тепер мені нарешті стало зрозуміло, що вся справа Боровка була організована саме з цією метою – з метою вбивства людей.

Я усвідомлюю , що ви, в силу певних історичних обставин, також не проти якнайскоріше вирішити “справу Тимошенко”. Однак, мені не хотілося б вірити, що ця операція готується з вашої ініціативи чи згоди і, що ви готові вдатися до подібних методів “політичної боротьби” з опонентами.

Тому я звертаюся до вас з проханням і вимогою зупинити цих людей, дати відбій їх спецопераціям. Мова сьогодні йде вже не про PR, не про рейтинги і не про президентські вибори, а про життя багатьох людей, яких ви можете врятувати.

Окрім того, я переконана, що справа проти Тимошенко – це не єдина спецоперація, сформована в надрах спецслужб. Вони розробили та готують до втілення ще кілька жахливих технологій для фізичної ліквідації лідерів опозиції. Зупиніть їх!

Сподіваюся на ваше розуміння, а також на те, що кардинальні протиріччя у політичних поглядах між нами не завадять вам виконати ваші прямі обов’язки гаранта Конституції – зберегти життя людям. Ви не повинні дати своїм виконавцям можливості занурити Україну в море крові!

Вибори пройдуть, а ми залишимося жити в цій країні. І тому ми повинні зробити все від нас залежне, щоб не допустити сповзання України в безодню громадянської війни та кровопролиття.


11.06.04

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1087050773.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua